Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiální text distributora)

Dr.film

Erotický pořad laděný pro diváky, kterým je šedesát a více. Barrandov nechává Heidi Janků promlouvat smyslným hlasem o švédských trojkách, délky dostřiku semena a o tom, že piss je také „zlatý déšť“. Pořad, který absolutně nechápe současný pohled na pornografii a její progres za poslední desetiletí. Tak tedy, pokud doma nosíte papuče a máte problémy s prostatou, tak Vám každý pátek vysílá Barrandov erotický pořad. ()

KASUGI odpad!

Hodnocení mě neudivuje, důvody ano. Nějak jsem se tu nikde nedočetl, že největší problém těchto pořadů je prostě a jednoduše už jejich samotná existence. Ať se totiž moderátoři a celebrity snaží sebevíc tvářit inteligentně a vyzrále, ono jaksi veřejně propírat, jakou mám oblíbenou sexuální polohu a velikost penisu a nevímco ještě, působí jak infantilní křeč až na úrovni puberťáků hrajících flašku. A přesně takovou výpovědní hodnotu mají tyto pořady - flaška ve špinavém sklepě. Sex je soukromá záležitost a patří za dveře ložnice. ()

alambert odpad!

Heidi, je pěkné a chvályhodné, že sis ve svém věku dokázala udržet tělo takové, že tvýmu starýmu nemusí bejt na blití, když tě píchá. Ale to je všechno. Věř, že nikdo jinej na tebe neni zvědavej. K těm reportážím se snad ani nebudu moc vyjadřovat. Zkrátka je to nechutné, ohavné, dementní. VAROVÁNÍ: I u zdravých mužů může s vysokou pravděpodobností způsobit (minimálně dočasnou) impotenci... ()

+sfinx+

Po dvou a půl dílech ... aby se to dalo nazývat mírně zodpovědným hodnocením a ne střelbou od boku. Skript je jasný - do každého dílu je zapotřebí nacpat nadrženou xxl moderátorku (že by inspirace na Frekvenci 1?), reklamu na erotický pomůcky a samozřejmě nesmí chybět komentáře a postřehy největších buqic z barů v Prahe. Zbytek času se vyplní moudry botoxové divnoholky mgr.,2000/hod.,sc. (nejde o kousek kandidátky věd, ale o pomocnici "sex-coach", která vám ho přidrží, když nevíte kam s ním). Ve výsledku - divný pořad s minimem informací. ()

Mukl007 odpad!

Vůbec nevím, proč jsem si to vlastně pustil? Tomu teď opravdu nerozumím, ale koukat na rozcapenou Heidi na kanapi opravdu nemá smysl, nemluvě o tom, že nemá smysl takovýhle pořad vůbec vytvářet. Kvalitu pořadu nezachrání ani zešedlý Hůlka, mile se rozplývající nad tím, jak měl za mlada sex v ředitelně (O Bohušovi Matušovi radši nemluvit). Odpad je jasná volba. ()