Bučkovi - slunce, seno, vesnice

(pořad)
  • Slovensko Bučkovci (více)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

Hvězdy slovenské reality show Farmář hledá ženu, bratři Tomáš a Jan, se vrací a tentokrát i s celou rodinou. Hlavou rodiny je maminka Anka, která se s ničím nepáře. Poznáte i svéráznou babičku, která ráda křičí, nebo otce Jana, který farmaření nesnáší, ale o to víc miluje jídlo. (TV Prima)

Dm1tr1j

Páčiť sa mi to nepáči ale keď sa jedna retardovaná osoba rozhodne odpojiť mi hdmi a rozumne si zapnuť užastný program komerčných televízií nezostáva mi okrem fyzickej likvidácie iné len trpieť, a v tom sa pritrafí toto...A pretože niesom hluchý a popri inej práci počujem nejaký ten heft...musím sa priznať zavše mi príde smiešne. Teda chtiac nechtiac musím byť objektívny. ()

MichelSmith

Nesporne zábava pre inteligentných,tých čo pochopili už ,že zložité filmy pre zložitých ludí sú už out a v dnešnej dobe,kedy vám z toho už jeb... a nespáchali ste samovraždu len preto,že čakáte pre pocit životnej útechy na smrť suseda ktorého pes vám každé ráno osere trávník ,je lepšie byt jednoduchý! :) ()

Zl0

Pred napísaním komentu som prebehol ten súpis "odpad" komentárov dolu a čo som sa chystal napísať bolo naplno vystihnuté u Yelush. Toto je silná facka všetkým rádobyvtipným slovenským komédiám a seriálom čo teraz vznikajú. V rovnakom období vypustení Sekerovci sú v porovnaní s týmto ťažko zaraditeľným brakom úplny shit. Čo sa v "komédiách" snažia zahrať, tu len nastageujú a natočia. Je to zároveň smiešne, zároveň smutné ale toto je Slovensko. Aspoň jeho časť čo sa nehrá na niečo viac. Bučkovci za to majú určite primerane zaplatené, primerane sa bavia, pseudointelektuáli majú o 1 možnosť tvrdiť že to nepozerajú navyše .. som zvedvý koľko ľudí čo nadávajú že je to prízemné by vedeli do slepej mapy zakresliť kde je Sihla. Stavím sa že polovica ani nevie kde je Brezno. Keď už nič iné, Bučkovci nastavili zrkadlo a ukázali aká je úroveň súčasnej slovenskej televíznej produkcie. Zober kameru do ruky, nájdi nejakú slovenskú rodinu na dedine a natočíš aj tak lepšiu vec ako v exkluzívnom štúdiu s hercami. ...je to zlé ()

rakovnik

Za peníze ze sebe spousta lidí udělá ještě větší idioty, než jsou ve skutečnosti. Ale tak dlouho, na díly? To už chce navíc pomyšlení, že jste celebritami. No, svým způsobem ano. Jednu hvězdu pro mě za to, že jsem občasné sledování tohoto paskvilu vydržel. Další důkaz toho, že program televize je v některých večerech tragický. ()

Karamanlis odpad!

Čo by už len nespravili nenažrané slovenské vidláčiská za lóve? Pokiaľ komerčná TV platí, tak nie je problém pred kamerami zhodiť vlastnú mater či úplne znemožniť svojho manžela a vykričať na plnú hubu všetky jeho nedostatky. Nepochopil som zmysel tejto relácie - takáto sonda do každodenného života horehronských vidiečanov podľa mňa nie je žiadnym spôsobom originálna ani zábavná a sotva si nájde svoje publikum. ()