Aljak

Dobrý námet, aj prostredie reklamnej agentúry, a do toho zaujímavá zápletka stojaca na hre na mačku a myš v podobe obvinenia zo sexuálneho obťažovania. To napätie medzi Rahulom a Mayou by sa dalo krájať v podstate počas celého filmu, o to zaujímavejšia je ich vzájomná konfrontácia v tejto kauze, kde sa protipóly pravdy a lži navzájom neustále dobiehajú. No a teraz po chvále, poďme k negatívam. Ja osobne si viem predstaviť túto konfrontáciu natočiť v oveľa zaujímavejšom a dramatickejšom formáte, ktorý by do toho pridal aj nejakú väčšiu mysterióznosť a napätie. Táto hra na mačku a myš mala určite o kus vyšší potenciál. ()

Andrea1717

Film veľmi západného charakteru, nebola som si istá či sa do neho púšťať, ale neľutujem, klasická India to nie je v žiadnom prípade. Ale tento film ma dostal. Príbeh, ktorý sa deje v dvoch časových rovinách, teraz a vtedy, to mám rada. Ide i interné vyšetrovanie šťažnosti na sexuálne obťažovanie podané zamestnankyňou na kolegu v reklamnej agentúre. Ide vlastne o príbeh sedemročného vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa zase stretnú a nevedia si poradiť so svojimi pocitmi a láskou, ktorú kto vie prečo, nedokáže ani jeden z nich dať najavo po toľkých rokoch. A tak sa zúfalstvo a frustrácia z toho presunie do pozície robenia si vzájomných naschválov hlavne v pracovnej oblasti, čo vyústi vlastne do už spomínaného vyšetrovania, ktoré prostredníctvom výpovedí Mayi a Rahula a ich kolegov a priateľov, prináša ucelený obrázok ich vzťahu... koniec filmu, keď dochádza k prelomu a emócie a city Mayi a Rahula sa dostanú na povrch je veľmi pôsobivý. Arjun má zvlášty spôsob hrania, vždy pôsobí trošku odťažito, ale myslím, že v tejto úlohe sa to veľmi hodilo a Chitranga, ktorú moc nepoznám pekne zahrala "mrchu" skrývajúcu svoju lásku.... Určite sa oplatí tento film vidieť.... ()

Gaja Gamini

Ocitáme se ve světě reklamních agentur, kde jedna vysoce postavená zaměstnankyně podá stížnost na vysoce postaveného kolegu kvůli sexuálnímu obtěžování. A to řešíme celý film formou "výslechů". Abychom se nedobrali ničeho. Chitrangada se mi docela líbila, předtím jsem viděla jen její trapné krátké vystoupení jako nadržené učitelky v Desi Boyz. Arjun Rampal se míjí účinkem. Příběh o jednom opravdu nezdravém vztahu, který nemohu doporučit. ()

mondavi

Na první pohled jednoduchý film o sexuálním harašení mezi dvěma vysoce postavenými manažery prestižní firmy. Při hlubším pohledu je to film hlavně o lásce, osudu a egocentrismu, který je v nás všech. Film nás pomalými kroky vede k tomu co se stalo a vnáší nové a nové skutečnosti, které udržují tempo příběhu. Určitě doporučuji. ()