Gaja Gamini

Ocitáme se ve světě reklamních agentur, kde jedna vysoce postavená zaměstnankyně podá stížnost na vysoce postaveného kolegu kvůli sexuálnímu obtěžování. A to řešíme celý film formou "výslechů". Abychom se nedobrali ničeho. Chitrangada se mi docela líbila, předtím jsem viděla jen její trapné krátké vystoupení jako nadržené učitelky v Desi Boyz. Arjun Rampal se míjí účinkem. Příběh o jednom opravdu nezdravém vztahu, který nemohu doporučit. ()

Aljak

Dobrý námet, aj prostredie reklamnej agentúry, a do toho zaujímavá zápletka stojaca na hre na mačku a myš v podobe obvinenia zo sexuálneho obťažovania. To napätie medzi Rahulom a Mayou by sa dalo krájať v podstate počas celého filmu, o to zaujímavejšia je ich vzájomná konfrontácia v tejto kauze, kde sa protipóly pravdy a lži navzájom neustále dobiehajú. No a teraz po chvále, poďme k negatívam. Ja osobne si viem predstaviť túto konfrontáciu natočiť v oveľa zaujímavejšom a dramatickejšom formáte, ktorý by do toho pridal aj nejakú väčšiu mysterióznosť a napätie. Táto hra na mačku a myš mala určite o kus vyšší potenciál. ()

Andrea1717

Film veľmi západného charakteru, nebola som si istá či sa do neho púšťať, ale neľutujem, klasická India to nie je v žiadnom prípade. Ale tento film ma dostal. Príbeh, ktorý sa deje v dvoch časových rovinách, teraz a vtedy, to mám rada. Ide i interné vyšetrovanie šťažnosti na sexuálne obťažovanie podané zamestnankyňou na kolegu v reklamnej agentúre. Ide vlastne o príbeh sedemročného vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa zase stretnú a nevedia si poradiť so svojimi pocitmi a láskou, ktorú kto vie prečo, nedokáže ani jeden z nich dať najavo po toľkých rokoch. A tak sa zúfalstvo a frustrácia z toho presunie do pozície robenia si vzájomných naschválov hlavne v pracovnej oblasti, čo vyústi vlastne do už spomínaného vyšetrovania, ktoré prostredníctvom výpovedí Mayi a Rahula a ich kolegov a priateľov, prináša ucelený obrázok ich vzťahu... koniec filmu, keď dochádza k prelomu a emócie a city Mayi a Rahula sa dostanú na povrch je veľmi pôsobivý. Arjun má zvlášty spôsob hrania, vždy pôsobí trošku odťažito, ale myslím, že v tejto úlohe sa to veľmi hodilo a Chitranga, ktorú moc nepoznám pekne zahrala "mrchu" skrývajúcu svoju lásku.... Určite sa oplatí tento film vidieť.... ()

mondavi

Na první pohled jednoduchý film o sexuálním harašení mezi dvěma vysoce postavenými manažery prestižní firmy. Při hlubším pohledu je to film hlavně o lásce, osudu a egocentrismu, který je v nás všech. Film nás pomalými kroky vede k tomu co se stalo a vnáší nové a nové skutečnosti, které udržují tempo příběhu. Určitě doporučuji. ()