Gigolové (TV seriál)

• Austrálie

Gigolos

Reality-TV / Dokumentární / Pornografický

USA, 2011, 32x25 min

Aby ste ma chápali, prečo sa mne - 30 ročnému chlapovi (v dobe vysielania 22 ročnému) tento seriál ako tak páčil a prečo som si pozrel všetci epizódy. Namal som za potrebné sledovať holých chlapov na steroidoch, ako si spolu rozprávajú o svojich sexuálnych zážitkoch. Avšak na tomto seriáli bola zaujímavá jedna vec. Čo všetko sú schopní urobiť ľudia, aby sa dostatočne sexuálne uspokojili. Samozrejme že to všetci len hrali, neviem kto normálny by dal súhlas, aby ho nahrávali na kameru a ešte bez rozmazanej tváre. Ale takéto prípady sa skutočne stali. Jednu ženu napríklad vzrušovalo, keď ju chlap preťahoval a ona hrala mŕtvolu. Zavolala gigola, ležala nehybne na posteli a on si na lístku prečítal, že - umrela som, prosím pretiahni ma tak ako som. V inom prípadne napríklad jeden pár experimentoval a skúsil, že sa najprv chlap vyspí s inou ženou pred očami svojej ženy a potom sa vyspala jeho žena s gigolom a on sa na to díval z gauča. Keď sa miloval on, páčilo sa mu to a keď gigolo šukal jeho ženu, tak dobre že sa nerozplakal. Pretože jeho žena si to užívala a stonala. Podobné primitívnosti ľudí ma skutočne bavia a preto hodnotím na 50% a na tento "seriál" nezabudnem.(8.12.2019)

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;)(13.9.2013)

• Piri

Videl som pár častí, boli aj v celku vtipné, niektoré tie klientky by mali sami robiť eskort ;) Niekedy mi ich bolo aj ľúto, ale nikto ich nenúti... V jednej časti mal ísť jeden z nich na 3 mesiace cestovať s klientkou po Európe a váhal - nechcel skončiť niekde vo Východnej Európe v Československu ako vo filme Hostel či Eurotrip, tak to ma pobavilo :D(13.9.2013)

• cheonsacz

Myslela jsem si, že mezi prostitutem a gigolem přece jen existuje nějaký rozdíl, zejména v jejich přístupu, ale jak se zdá tak není. Je to takový druh porna (sex je zde necenzurován), které se snaží tvářit jakože to porno vůbec není ale naopak je to zcela běžný luxusní životní styl pro bohaté a znuděné američany. Dost to zkresluje realitu. Ironické k tomu, že se jedná o reality pořad. Mimochodem bylo by fajn kdyby zde komentující muži přestali napadat a urážet ženské publikum (a ženy všeobecné). Jen protože je to o gigolech neznamená, že se to hned každé ženě líbí.(28.10.2016)

• Zeck

Fake reality-show, ve které hrají pornoherci gigoly (mužské kurvy) a pornoherečky počestné klientky, které si je v rámci svých tajných erotických choutek objednávají a prožívají si skrze ně svojí vysněnou divokou noc s nadsamcem. Zní to jako námět béčkového porna, je to ale mnohem horší. V tomto shitu totiž nic neuvidíte, jelikož je pořad vyráběn pro omezované televizní vysílání. Seriál je určen výhradně pro ženy, čemuž se ani nelze divit, jelikož jen jejich přirozená naivita jim dovoluje nevidět, že je to všechno sehrané a umělé, přitom seriál je "legendární" jen svojí údajnou opravdovostí a otevřeností. Pusťte si porno, herecké obsazení bude identické a nebudete muset snášet ty ubohé dialogy herců, které psala stará panna s prstem na klitorisu. 10%(17.11.2013)