Gigolové (TV seriál)

Gigolovia

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

• sidonka

Viděla jsem asi dva tři díly. Jediného pohledného nebo charismatického muže jsem tam neviděla. Nehledě na to, že dokument má takřka nulovou, pramalou výpovědní hodnotu, může mi někdo vysvětlit, která reálná žena a proč by měla těmto nevzhledným, mnohdy vyžilým případům bez mozku a duše zaplatit za společnost? Zajímalo by mě, jak jsou tito herci z rádoby reality show úspěšní ve skutečném životě? Já bych podobnému týpku zaplatila jedině za to, aby co nejrychleji vypadl z prahu mého bytu, do něhož by neměl přístup. Přitažlivého sexy muže si představuji opravdu jinak. Možná jsem si měla pustit jiný díl a hledat v dalších případných sériích, ale to už bych fakt nedala.(9.6.2017)

• soviczka

WTF??? Reality show to není, seriál to není, porno to není (tedy až na ty super inteligentní porno dialogy :-)), co to je? Shit jménem Gigolové. Mozková kapacita těch borců stačí opravdu jen na základní životní funkce, ke kterým se u nich řadí i erekce, a neustálé opakování slova "sexy", samozřejmě nejčastěji ve spojení s nimi samotnými. A teď mě prosím omluvte, jdu zvracet...(9.5.2015)

Nejde len o reality show, "spoločníkov", ide o pozadie, čo prežívajú, načo myslia, čo všetko musia koľkokrát spraviť pre uspokojenie klientok, sú to proste herci, ktorý musia vedieť dobre jemne a niekedy tvrdo sexovať, ale musia sa vedieť aj správať na úrovni, vedieť vystupovať, starať sa o seba. Hláška Steve-ho: nechcem skončiť v strednej európe niekde v ČeskoSlovensku v nejakom Hosteli(myslel film) ukazuje, na akej úrovni si žijú oni - prepych prachy, byty, autá,a kde sme my podľa nich, ktorý dal prednosť kamošom gigolom a synovi pred istym 3-mesačným zárobkom, vyjadril sa, nevydržal by som tak dlho s jednou ženou...Trochu mi tu chýba ako sa k tej práci prepracovali, lebo samozrejme nič nieje také super ako to vyzerá pred kamerou, čo vidieť aj na tom ako niektorí opúšťajú túto "super" prácu a idú za plnohodnotejším životom.(13.11.2017)

• Piri

Videl som pár častí, boli aj v celku vtipné, niektoré tie klientky by mali sami robiť eskort ;) Niekedy mi ich bolo aj ľúto, ale nikto ich nenúti... V jednej časti mal ísť jeden z nich na 3 mesiace cestovať s klientkou po Európe a váhal - nechcel skončiť niekde vo Východnej Európe v Československu ako vo filme Hostel či Eurotrip, tak to ma pobavilo :D(13.9.2013)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))(4.11.2013)