Gigolové (TV seriál)

Gigolos

Gigolovia

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

Nejde len o reality show, "spoločníkov", ide o pozadie, čo prežívajú, načo myslia, čo všetko musia koľkokrát spraviť pre uspokojenie klientok, sú to proste herci, ktorý musia vedieť dobre jemne a niekedy tvrdo sexovať, ale musia sa vedieť aj správať na úrovni, vedieť vystupovať, starať sa o seba. Hláška Steve-ho: nechcem skončiť v strednej európe niekde v ČeskoSlovensku v nejakom Hosteli(myslel film) ukazuje, na akej úrovni si žijú oni - prepych prachy, byty, autá,a kde sme my podľa nich, ktorý dal prednosť kamošom gigolom a synovi pred istym 3-mesačným zárobkom, vyjadril sa, nevydržal by som tak dlho s jednou ženou...Trochu mi tu chýba ako sa k tej práci prepracovali, lebo samozrejme nič nieje také super ako to vyzerá pred kamerou, čo vidieť aj na tom ako niektorí opúšťajú túto "super" prácu a idú za plnohodnotejším životom.(13.11.2017)

Srát na to, že je to asi nahrané, srát na to trapné pseudofilosofické vylévání srdéček prostitutů, je mi u prdele, že erotické scény jsou dabované asi úplně stejnými herci, kteří před dvaceti lety dabovali VHS s německým pornem. Podstatný je, že se jedná asi o nejzábavnější reality show, co jsem kdy viděl. Radši si nechám ptáka zamknout do ptačí klece než znovu sledovat sračky typu Hlas, Superstar nebo Talent či Big Brother. Nicméně zábavnost či komediálnost (ať už byla tvůrci plánována nebo ne) je jedinou předností tohoto seriálu, nějakou dokumentární hodnotu či cokoli jiného nějak společensky hodnotného by tam nenašel ani poručík Colombo nebo Sherlock Holmes. Ale jelikož jsem se už dlouho tak dobře nepobavil, dávám 4 hvězdy, aspoň prozatím.(24.8.2014)

• Zeck

Fake reality-show, ve které hrají pornoherci gigoly (mužské kurvy) a pornoherečky počestné klientky, které si je v rámci svých tajných erotických choutek objednávají a prožívají si skrze ně svojí vysněnou divokou noc s nadsamcem. Zní to jako námět béčkového porna, je to ale mnohem horší. V tomto shitu totiž nic neuvidíte, jelikož je pořad vyráběn pro omezované televizní vysílání. Seriál je určen výhradně pro ženy, čemuž se ani nelze divit, jelikož jen jejich přirozená naivita jim dovoluje nevidět, že je to všechno sehrané a umělé, přitom seriál je "legendární" jen svojí údajnou opravdovostí a otevřeností. Pusťte si porno, herecké obsazení bude identické a nebudete muset snášet ty ubohé dialogy herců, které psala stará panna s prstem na klitorisu. 10%(17.11.2013)

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;)(13.9.2013)

• M0NCA

Kontroverzní dokument nechávající diváka nahlédnout pod pokličku praktik dámských společníků? Ale kdeže. Jeden díl, který jsem zvládla, mě nechal podívat se tak akorát na kolonoskopii dvou absolutně nezajímavých gigolů vedoucích rozhovory na úrovni třetí třídy zvláštní školy. Eklhaft. Avizovaná překvapující upřímnost a provokativnost se konala tak akorát v případě zavádění hadičky do zadku... Vážně jsem čekala o dost víc.(6.10.2013)