Gigolové (TV seriál)

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

Jimmy Clabots
  • Zeck

Fake reality-show, ve které hrají pornoherci gigoly (mužské kurvy) a pornoherečky počestné klientky, které si je v rámci svých tajných erotických choutek objednávají a prožívají si skrze ně svojí vysněnou divokou noc s nadsamcem. Zní to jako námět béčkového porna, je to ale mnohem horší. V tomto shitu totiž nic neuvidíte, jelikož je pořad vyráběn pro omezované televizní vysílání. Seriál je určen výhradně pro ženy, čemuž se ani nelze divit, jelikož jen jejich přirozená naivita jim dovoluje nevidět, že je to všechno sehrané a umělé, přitom seriál je "legendární" jen svojí údajnou opravdovostí a otevřeností. Pusťte si porno, herecké obsazení bude identické a nebudete muset snášet ty ubohé dialogy herců, které psala stará panna s prstem na klitorisu. 10%(17.11.2013)

• kristynca

Tak o tu "realitu" bych se hádala, ale připouštím, že není na světe scénárista ten, který by dokázal sepsat tolik hlubokomyslných debat. Tady nejde jen o klasickou soulož, ale klucí na to jdou hlavně přes "porozumění", navíc to vypadá, že co gigolo, to citlivá duše... Jeden chce mocinky býti raperem, další zase nemá peníze pro svého synka, třetí by rád zkusil stand-up vystoupení, ale nikoho nepobaví... No a nechtějte vědět, co se stane, když se Braceovi poprvé nepostaví ;-).(9.8.2013)

Skvělý konečně nějáká reality show která má grády , ale fakt opravdový . Vejít do světa Gigolů se opravdu každému nedostane a vidět to aspon v televizi je taky bomba , ale je tu problém . Vypadá to tak trochu vyumělkovaně a moc se mi to nezdá že by byli opravdu gigolové protože nevím , ale já bych svoji tvář při takové profesi do televize neukázal a už vůbec nechápu že tam je dokonce zachycen sexuální akt s klientkami : D . No nevím , ale každý by se při tom natáčet nenechal obzvlášt něják učitelka která byla v první epizodě : ) . Nicméně budu koukat a doufám že mi to bude ještě co nabídnout . ( 24.10.13/MAC/1epizoda*****/2epizoda**** - 25.10.13/MAC/3epizoda*** - 26.10.13/MAC/4epizoda****/5epizoda***/6epizoda** ,7epizoda***,8epizoda**)(24.10.2013)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))(4.11.2013)

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;)(13.9.2013)