Přírodní kuriozity Davida Attenborougha

• Česko David Attenborough - Zázraky přírody (více)

Série(4) / Epizody(27)

David Attenborough strávil dokumentováním přírody celý život. Za tu dobu se setkal s mnoha zvláštními zvířaty, přesto by se našlo ještě několik příběhů a zkazek o úžasných stvořeních, která podněcují i jeho zvědavost. Pětidílná dokumentární minisérie Přírodní kuriozity Davida Attenborougha odhaluje tajemství mnoha přírodních záhad – od toho proč má zebra pruhy až po evoluční přešlap ptakopyska, který klade vejce. Díky Davidovu vypravěčskému talentu v kombinaci se skvělými záběry vznikl seriál, jaký jste ještě neviděli. (TV Prima)

Recenze uživatele vander19 k tomuto seriálu (1)

Přírodní kuriozity Davida Attenborougha (2013)

Čokoľvek dokáže obsiahnuť v súčasnej dobe pánko v rokoch Sir Attenborough ma dokáže zaujať. Jeho síce krátky, ale zaujímavý cyklus o kuriozitách prírodou bol príjemným spestrením a doplnením faktov, o ktorých som nevedel. Každá časť sa venuje dvom netradičným anomáliam v prírode. Či už ide o chameleóna, motýle, zebry, každá časť je pútavo vyrozprávaná. Jediné čo mi tak trošku vadilo a prečo to nie je za full five je fakt, že zvieratá, ktoré si Sir David vybral nie sú až tak lákavé. Nevravím, že všetky. Ale niektoré ako chrobáky ma moc nebavili. Na druhej strane spravil znovu príjemný projekt, ktorý poteší dušu diváka milujúceho prírodu. ()