Larva (TV seriál)

Komedie / Animovaný

Jižní Korea, 2012, 99x2 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Napriek tomu, že je to podľa mňa slabé a hlúpe, tak hodnotenie navýšim o dve hviezdičky preto, lebo syn sa u toho náramne baví ako málokedy pred tým.(30.8.2016)

Ďalší skvelý seriál od tvorcov z Južnej Kórei. Oceňujem originalitu a kreativitu, ktorá bola viditeľná počas všetkých častí. 80%(30.7.2013)

Mně to tak moc baví!:D Škoda že jsem tenhle seriál nemohl vidět jako menší.Vím že bych z něj byl ještě více unešený :D Je to vtipné,krátké a na to kolik mi je ocením že mně tohle dokáže tak dobře pobavit! Na odlehčení a uvolnění vím to doporučuji všem!! (bez ohledu na věk) :) ;) !!...(21.3.2016)

Tak to je dokonalé :-D(8.6.2015)

Kolik zábavy se dá zažít v jednom kanále. Na tohle není co říct. Geniální seriál, vážně. Dokázal bych koukat na všechny díly hodinu, možná i dvě. Nebudu vypisovat všechny legendární scénky a situace, je jich tolik. Od Gangsta holubů, přes patálie s medem, až po nebezpečné mega larvy, tohle já prostě můžu. Jíst je někdy zatraceně těžká záležitost, jak se pak má sakra larva stát motýlem?(11.1.2015)

... len a len - zasmiať sa na tej blbosti, niečo ako South Park a Beavis a Butt-head dokopy. Krátke príbehy a dve larvy - pri tých najzaujímavejších situáciách. Taká oddychovka, čisto len pre pobavenie. Žiadny hlbší zmysel. Iba proste - smiať sa. Bez dôvodu, bez príčiny, s kamarátmi. Smiať. Nič viac. 4*(7.1.2014)

Vida, jak se dá s dvěma bezrukými larvami, partičkou přátel i nepřátel a tlupou jejich tvůrců s neotřelými nápady vytvořit téměř bezchybný seriál krátkých skečů, které vás během již první minuty pobaví daleko víc, než některé rádobyvtipné sitkomy západní provenience... Při sledování Larvy se prostě jednoduše křeníte, slzíte, zubíte, hleníte a kdovíco ještě dalšího - rozhodně ale nezíváte, vpiti do křesla...(9.6.2015)

Larva je boží... https://www.youtube.com/watch?v=ge6YYAbyOlY(17.12.2015)

Zvlástní kombinace nezřídka až nechutného humoru s hudbou mnohdy nejvyšších kvalit.(26.3.2018)