Debilní kecy

Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2012, 14x3 min

Český YouTube pořad autorů Čeněka Stýbla a Erika Meldika, kteří si říkají Viral Brothers, si v jednotlivých zhruba tříminutových dílech berou na mušku debilní kecy určité skupiny lidí, jako jsou například kluci, holky, důchodci, matky nebo studenti. (PotterMan999)

Nerdvana

Still better love story than Twilight. Kecy stranou, některý díly mi zvedly náladu, ale ty pomstičky, co už dřív natočil College humor, to mě fakt naštvalo. Ti dva hejsci by taky zasloužili seřezat rákoskou. ()

easer07

Není nad ViralBrotherský humor, vždy se zasměju, ikdyž si myslím, že v nejnovějších dílech už Erikovi a Čeňkovi dochází dech, už to není ono, jak to bývalo. Debilní kecy mají právo být na ČSFD, vysílaly se v Americké televizi. ()

Ejdel

Dávám tři hvězdičky, protože se mi líbilo jen prvních pár a pak už mi to přijde docela přehnané jako třeba „Debilní kecy důchodců“ no pardon, ale to mi vážně vtipný nepřipadlo. ()

Arnien

Ze začátku to byla sranda, ale s každým dalším dílem začaly být Debilní kecy skutečně debilní svou komercí, trapností, absencí nápaditosti a vtipu. Bye, bye Viral Brothers... ()