Reklama

Reklama

Skvělý dr. Pol

(seriál)
  • USA The Incredible Dr. Pol

VOD (1)

Obsahy(1)

Seznámíte se s výstředním dr. Janem Polem, jenž s manželkou provozuje prosperující veterinární kliniku v zemědělské oblasti středního Michiganu. (National Geographic)

Recenze (3)

Miagy 

všechny recenze uživatele

Nerozumiem, ako toto môže NatGeoWild vysielať. Nikto, kto sleduje dokumentárne stanice nie je zvedavý na ľudí... ()

Geronimo7 

všechny recenze uživatele

Pořad je skvělý, krásně ukazuje život jednoho úžasného veterináře v Americe, jak zachraňuje zvířata všeho druhu. Toto ocení spíše skromní lidé, než idealisté, kteří potřebují vše negovat. ()

Reklama

Galerie (22)

Zajímavosti (3)

  • Jan Pol se narodil 4. září 1942 v nizozemském Waterenu. Do USA odešel na výměnný studijní pobyt, kde poznal manželku Diane. V roce 1970 dostudoval univerzitu v Utrechtu, odkud se přestěhoval do Michiganu. Manželé mají tři adoptované děti – Kathy, Charlese a Diane. (Krustovskij)
  • V červenci 2018 zveřejnil web Gazette Review informaci o honoráři Dr. Pola. Nizozemský rodák si údajně vydělá až 30 tisíc amerických dolarů za jednu epizodu a jeho jmění dosahuje přes 1 milion dolarů. (Krustovskij)
  • Polův syn Charles se věnuje filmové produkci, proto v roce 2011 přišel s nápadem na pořad ze života veterináře. Pořad Skvělý dr. Pol se stal v USA velmi populární. (Krustovskij)

Reklama

Reklama