Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Thriller

Recenze (2 139)

plakát

Kruk (2018) (TV seriál) 

scénář možná výborný ale zpracování na nule.Už jen filtr na kameře, aby podkreslil ponurou atmosféru ,u mě okamžitě sráží známku z uměleckého dojmu.

plakát

14 dní, 12 nocí (2019) 

příběh neslaný ,nemastný .Chyběl tomu náboj emocí.Samozřejmě že téma je vážné ale scény byly zbytečně zdlouhavé

plakát

Chandra (2020) 

Velice propracovaná ptákovina. Byly tam velmi zdařilé momenty,žádná hluchá místa akorát těmi blbci v dodávce to dost poškodili. Myslím že by to jiné rádobykomedie strčilo do kapsy.I když si to dělalo z vlastních lidí legraci. Jeden tam byl nápadně podobný Navalnému(Dima?)náhoda??

plakát

Noční jízda (2019) 

přesně takhle si představuji že fungují mafie.Dostat se do vysněné země ještě není žádné terno.Ten kluk byl natolik inteligentní že to věděl ale v zoufalé situaci v jaké byl ,hrál vabank.A věřit na skvělé zítřky s prostitutkou??Konec se dal předvídat už od začátku

plakát

Tváří v tvář (2019) (TV seriál) 

těch pět dávám jen za zvědavost jak tohle nechají skončit.Místnost se skříněmi IT.To na to policajti nepřišli když našli tělo?

plakát

Balada o Ize (2020) (TV film) 

příběh který mě dosti dostal do minulosti.Takhle se odehrála tragedie v rodině známých.Přesně jak bylo v závěru filmu :připravená zavazadla v uklizeném pokoji a utonutí matky.V reálu dobrovolné??To se taky nikdo nedozvěděl.Starý člověk je jako starý strom.Ten taky násilné přesazení nepřežije.Má hluboko zapuštěné kořeny.Moderní,uspěchaná doba nese svoje ovoce.

plakát

Vůně (2020) 

opravdu jsem nenašla nic co dělá tento příběh něčím vyjimečným.Něco jako že král Miroslav naučil pyšnou princeznu poprosit a poděkovat???Podle mě to spadlo do laciného ,podbízivého céčka.A to ,co se týče evropské tvorby, beru téměř vše.

plakát

Dirigenten (2018) (TV seriál) 

pět pouze a jen pro Palssona.Scénář mi trochu  připomíná McMafii.Skoro jako z jedné dílny.Ale tady se spíš asi tendenčně buší do Ruska.Scéna s ugrilováním(i s čoudem) toho mouly byla fakt originální.To jsem ještě neviděla .A že jsem toho už viděla!

plakát

Španělská princezna (2019) (TV seriál) odpad!

totální podraz na divácké fajnšmekry.USA evropskou historii neumí.Šmytec! P.S.výběr herců bylo jedno fiasko

plakát

Bohemian Rhapsody (2018) 

nic úchvatného jsem v příběhu nenašla.Ač jsem pilně hledala.Herec který ztvárnil Fredieho to byla naprostá katastrofa.Jen ta podoba kolidovala s reálem až přespříliš.Fredie byl můj oblíbenec ale nevšimla jsem si,že by si až tak velmi cucal svoje zuby.Herec měl očividně falešné a hlavně z profilu při zpěvu, vypadal jako řehtající kůň.Sic jsem slyšela hity Queenů ale to bylo všechno.Ty to taky táhly ale za mě to bylo velmi laciné!

Reklama

Reklama