Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Thriller

Recenze (3 090)

plakát

Emma Peeters (2018) odpad!

Scény z pohřebního ústavu mi rvaly nervy.A od začátku do konce jeden chaos.Scénář slabý jak dvakrát vymáchaný pytlík čaje.Postavit příběh na tom když mi něco nejde, tak skočím pod vlak,z okna apod?????

plakát

Humr (2015) 

Těch pět je pouze a jen za Farrella.Jeho herectví je mistrovské.Už to na mě dělá dojem .že si hraje po svém a patlalů kolem sebe si nevšímá.

plakát

Ztracené město Z (2016) 

Řádně mě otrávil filtr na kameře.Fakt mě to vytáčí.Uměle vytvořená patina času a když i potom scénář stojí za prd tak je to za jedna,

plakát

Tučňák Bloom (2020) 

Příběh byl opravdu povrchní.Chyběla mu duše.Nic,co by burcovalo Sam bojovat sama se sebou a být aspoň trochu,v rámci svých možností,užitečná pro rodinu.Manžel má práci,jsou tam tři děti a na starost ještě i péči o ni.Její matka už mi s tím neustálým švizořením lezla na nervy V reálu se pak z toho dostala a dosahovala ve sportu dobrých výsledků.Tam měl scénář napřít pozornost.Jak k tomu došla.Určitě ne sezením v křesle.Musela to být dlouhá cesta a bolestivá.

plakát

Šest týdnů (2022) 

Jednoduchý scénář.Otěhotní nadějná sportovkyně a nabídne dítě k adopci.Po porodu má pochybnosti o tom,jestli udělala správné rozhodnutí.Až když dojde na přímou konfrontaci s adoptivní matkou nad dětskou postýlkou zjistí,že udělala pro dítě to nejlepší.Asi tak.

plakát

Malá bubenice (2018) (seriál) 

Tady jsem si pro sebe objevila herečku Pugh.Ve Slunovratu jsem z ní měla husí kůži.Pak jsem ji viděla asi v dalších dvou filmech,kde už jsem z ní nebyla nikterak urvaná.Co se týče seriálu, byla to zas jinak natočená politicko- špionážní gangsterka.Honba za teroristou je ústřední dějová linka.Každý lovec se snaží výrazně přispět a uspět.Třeba bude podrbán za ouškem.V opačném případku kulka mezi oči.

plakát

Policajtka Barbie - Série 9 (2021) (série) 

předposlední série a konec načasovaný na začátek podzimu.To se fakt nepovedlo.Na co se budu těšit????Když přes léto byl čas na jiné aktivity.

plakát

Chtěl jsem se ukrýt (2020) 

dosti specifický film.Ale už se stává ,že v dějinách umění se vyskytují jedinci ,kteří jsou postiženi nemocemi ale v umění jsou génii.Jen mi chyběly delší záběry na obrazy.Jako když v galerii máte čas studovat detaily.Tady nabídli jen celek.Fantastická kamera s citlivým snímáním světla a stínů.Záběry, ve kterých  se Toni řítí krajinou na motorce byly samy o sobě uměleckým dílem.Píseň, která zazněla na konci snímku v závěrečných titulcích ,byla opravdu pro fajnšmekry.

plakát

En plein coeur (2021) (TV film) 

Děj plynul jednoduše ,klidně ,líně.Líbil se mi scénář a i režie.Herci neznámí ,nepřemaskovaní takže jsme se mohli soustředit jen na děj.Trochu pokulhávala kamera.Často zbytečně detailní záběry obličejů.Ale já jsem  s touhle krimi byla spokojená.Čistě evropsky podaná výroba.

plakát

Alice (1990) 

klasicky upovídaná allenovka.Nuda.