Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Thriller

Recenze (2 430)

plakát

Sestra - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

1 epizoda =z mého pohledu.První polovina mě dosti zaujala.Britové krimi umí!Ale jak nastoupilo duchaření- hlasy,bouchání a pod. tak to není pro mě.Tovey je uvěřitelný herec.Žádné přehrávání a i ostatní hrají profesionálně.Může mi někdo sdělit, proč se pomalu u všech filmových děl účastní i USA?

plakát

Léto All Exclusive (2015)

chtěla jsem se nechat pobavit, tak jsem nebyla hnidopich.Nechala jsem příběh těch zmatkařů plynout.Pobavil mě  oddávající panda s rumba koulí.To nevymyslíš.Fakt se Francouzi urvali.Dnes už by to tak asi nenatočili.

plakát

Sous la peau (2019) (seriál)

překvapil mě svižný scénář.Výkony herců bez chyby.Perfektní kamera.Famózní slovenský dabing.Ale jednou za týden hodina?

plakát

Velká španělská loupež (2021)

Nic světoborného.Ale oceňuji,že si Španělé do natáčení nenechali kecat a natočili to jednoduše, po evropsku.Toho si cením.Žádné okázalé scény.Nicméně čas nabitý akcemi.Chvílemi to skřípalo.podle mě to bylo neslaným, nemastným dabingem.Nepovažuji čas ztrávený u tv za zbytečný.Skousla jsem i reklamy - hlavně že mi v obýváku nevřeštěl zelený mužík.

Obvyklí podezřelí (1995)

Film z doby,kdy  se ještě diváka tvůrci snažili nalákat na kvalitu.Z té doby pochazí z Holyvúdu spousta dobrých filmů.Zkrátka upoutat příběhem.Dnes je o toto:nainstalovat jednu nebo více "hvězd" hlavně takových,  kolem kterých se točí bulvár.To mi nestačí.Absolutně.

Zákon přitažlivosti (2004)

typická holyvúdská upovídaná vztahovka.Komerčně dali dohromady Brosnana a Moore, ale nějak to nejiskřilo.Jsou to individualisté kteří vyniknou sami v hlavní roli.A celý scénář stál za starou bačkoru.Tečka.

Vražda na úrovni (1979)

čítanková ukázka jak má vypadat zfilmovaný Holmes.Plummerovu grácii už nikdo nesehrál.Gentleman každým coulem.K tomu profesionální režie a i kamera.Interiéry a exteriéry vás přenesou do pochmurného Londýna plného nebezpečných zákoutí a uliček kterými se plouhalo plno různých individuí.KIamera bez filtrů a vynikající český dabing.Podtrhuji český.Nestává se to!

plakát

Die Informantin - Der Fall Lissabon (2019) (TV film)

Klasická německá krimi.Něco akce,něco sexu,sem tam naháněčky....Mě zaujala.Neviděla jsem ale první díl.Což mě mrzí!

Tajemná huldra (2012)

natočeno čistě norským stylem(tak píší i knihy)máme čas nikam nepospícháme.Kam taky?Všude voda a skály.

Osudový návrat (2012)

nuda z toho kapala.Prakticky návod, jak se ze všeho vyžvanit.Jó to je fajn,jó to je super.....

Ovládací panel