Move Up!

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2013

Move up je tanečná súťaž pre mladých ľudí, ktorí sa svetu neboja ukázať svoj talent. Hlavná cena je splneným snom každého tanečníka - víťaz získava automobil Volkswagen Up!, honorovanú zmluvu na 7 777 EUR a navyše atraktívny výlet priamo do mekky tanca - Los Angeles. Move Up nie je len tanečná revolúcia, ktorá víťazovi zmení život a pomôže naštartovať kariéru, je tiež súťažou, v ktorej sú autenticita a nefalšovaná drina tanečného sveta viac než dodržiavanie overeného konceptu televíznych reality show. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

"Move up je tanečná súťaž pre mladých ľudí, ktorí sa svetu neboja ukázať svoj talent." Hell nope. Move Up je pubertálna fraška a ďalší spôsob ako si zdvihnúť sledovanosť, tentokrát útokom na -násťročných divákov. Nič proti tancu ako takému, no keď traja swaggerskí cirkusanti so šiltmi nakrivo hodnotia epileptické záchvaty wannabe tanečníkov, to je jasný kandidát na Odpad. Dočkáme sa niekedy od Hnojky relácie, ktorá by za niečo stála? ()

Autogram odpad!

Tie nekoordinovaně pohyby účinkujúcich v štýlovom podzemnom garážovom prostredí bez divákov má byť akože tanec? Alebo som niečo zmeškal? A k tomu traja hodnotiaci pajáci so šiltovkami nakrivo a klobúkom. Ak chcela JOJka nadviazať na dávnu pomerne dobre zvládnutú a úspešnú súťažnú tanečnú šou, tak sa to nepodarilo. ()

FFilipCZ odpad!

Pastels se tu nejspíše snaží napodobit americký SDYTYCD, což se jim ale hrubě nedaří. Nejen, že jsou sami o sobě hrozně povýšení, namachrovaní a chovají se jak banda idiotů, ještě k tomu všemu programem provází naprosto tupý, dementní a nezkušený moderátor (jestli se mu tak vůbec dá říci), který se vyjadřuje jak kdyby nedodělal ani základku a nedá do kupy kloudnou větu. Jakožto fanda tance bych dal alespoň hvězdu ze soucitu a za pokus, ale s těmi tanečními výkony to také není kdovíjak báječné. ()

morena.jea odpad!

"Akože mne sa veľmi páči tvoj style. Úplne nový look si priniesol a celé vystúpenie pôsobilo naozaj fresh. Takýto podobný dancing by som na tomto stage chcel vidieť o moc častejšie. Akože za seba hovorím že áno." V podobnom štýle sa nesie každé jedno hodnotenie samozvaných porotcov. Dala by som neviem čo, môcť si vypočuť komentár mojej bývalej učiteľky na túto modernú verziu slovenčiny. ()