Vztah přes mříže

• USA Prison Wives

Seriál Vztah přes mříže přináší dramatické příběhy žen, které se zamilovaly do odsouzených trestanců. Rozhovory, které jsou velmi osobní a mnohdy ne příliš příjemné, dokumentaristický přístup, dramatické rekonstrukce a záběry. To vše a ještě mnohem více. Pořad nás připoutá do křesel před televizní obrazovku. Představí nejen zločin a trest, ale také lásku a odpuštění. Od sexu, přes rodiné šarvátky a vyčerpávající stres způsobený pracovním vytížením, to vše se prolíná s neuvěřitelnými, dojemnými, úžasnými, zábavnými, ale také hrůzostrašnými mezilidskými vztahy mezi ženami a jejich partnery, kteří jsou ve vězení. Uvidíte portréty lidí a jejich příběhy, ve kterých nejsou žádné hranice a ve kterých budou odkryta všechna jejich tajemství. (CBS)

contreras odpad!

Láska hory přenáší, nejlepší recept jak si jako hnusná, pitomá ženská ještě víc pokurvit život je vydat se za doživotně odsouzenýho debila. Cíl produkce absolutně selhal. Dojemné to není, spíše absurdní. Točit bílou špínu a přistěhovalce prostě amerikány baví a očividně uplně serou na výsledek. jen tak dál a přestanu si platit satelitní připojení. ()