poster

Tik Tak (TV seriál)

 • český

  Tickety Toc

 • Tickety Toc

Animovaný

Velká Británie / Jižní Korea, 2012, 11 min

Hrají:

Katy Wix, David Holt
 • Gemini
  ****

  Kolik animovaných seriálů pro děti používá estetiku dřevěných hraček a figurek ze dřevěných hranolů a koulí spojených provázky? A kolik se jich odehrává uvnitř "kukačkových" hodin?:) A k tomu má příběhy, v nichž nenásilně vysvětluje předškolním dětem věci jako "práce kvapná málo platná" nebo že se vždycky musí ohlásit, pokud se chystají odejít jinam než předtím řekly? A když v nich ještě k tomu většinou najde nějaké uplatnění "logické" fungování tohoto světa, odvozené z jeho výtvarného stylu, těžko něco vytknout. Výrazně mi vadí asi jen figurka malé sovy, která je tam jen proto, aby se jí soustavně děly nějaké "žertovné" nepříjemnosti (od pádů po exploze). Zdejší výsledné hodnocení nechápu - a to jsem na dětskou tvorbu dost náročný. Ale to je fuk, pro mě je Tik Tak vysoko nad průměrem, takže minimálně 70% mu přiznám.(2.9.2016)

 • T.O.M.
  *****

  Báječné příběhy pro předškolní děti. Pohodové, příjemné, ale zárovň se pořád něco děje. Nechápu, proč se někteří dospělí pohoršují nad tím, že je pořad nezaujal. Příjde mi to absurdní, ale říká to víc o nich, než o pořadu.(25.5.2016)

 • honajz2
  odpad!

  Byl takový krásný den. Venku svítilo slunce, byla neděle a já ležel v posteli s horečkou. Protože jsem měl nějakých 39, tak mě začalo hrabat. Bylo mi docela blbě, a byl jsem rád, že ještě dojdu k televizi. A náhodně jsem přepínal kanály. A narazil na tohle. Ze zhlédnutí jednoho dílu se mi udělalo ještě víc blbě. Tento seriál by se měl zrušit.(23.5.2015)

 • zelvopyr
  ****

  Pro věk 3-4 myslím parádní, nenablblé...(18.7.2018)