poster

Sweet room (TV seriál)

 • Japonsko

  スウィートルーム

Romantický

Japonsko, 2009, 12x5 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Zíza
  ***

  Přeloženo. (Příběh je nulový, zápletka mizivá, ale jsou tu ti pěkný herci, někteří se i svlékají… je to nuda, ale člověk si nad tím možná i rád zaslintá. A možná taky ne. Slaboučké 3*.)(27.3.2014)

 • vett
  ***

  Tak nebudu nic zastírat, koukla jsem se na tohle dílko jenom proto, že tam hraje Hiroki Narimija. Ve skutečnosti jsou to čtyři "povídky" každá zhruba o 18 minutách (nebo tak nějak) a všechny se točí okolo vztahu muže a ženy (který vesměs skončí v posteli). První povídka je jediná, která se mi líbila. Druhá byla poněkud triviální, ve třetí je mokrý Džun Kaname, což bylo to jediné co z ní stálo za to a čtvrtá je prostě nezajímavá. Taková dlouhá rádobyumělecká nuda, kterou přežijí jen vášnivý fanoušci japonské kinematografie (a fanynky japonských herců).(29.11.2013)

 • Alisha666
  ****

  Musel jsem vytasit čtyři hvězdy, i když se nejedná o nic světoborného. Stejně jako kolegyně vett nebudu zastírat, Nari-kun byl mým hlavním cílem (vlastně jsem se k téhle věcičce dostal úplnou náhodou a naprosto nevinně právě skrz nějaké to videjíčko na YT). Na Last Love (část s Narimiyou) se rád podívám tak dvakrát (teď hrozně lžu, určitě to je víckrát!) do roka. Když ono se na to tak hezky kouká...(12.9.2014)