poster

Zrození kontinentů (TV seriál)

 • Česko

  Jak vznikaly kontinenty?

 • Velká Británie

  Rise of the Continents

Dokumentární

Velká Británie, 2013, 4x45 min

Hudba:

Niraj Chag

Hrají:

Iain Stewart
(další profese)
 • pevico
  *****

  Iain Stewart se vydává po stopách dávných geologických změn, které vedly ke vzniku kontinentů, jak je známe dnes, a které ovlivnily vývoj rostlin, živočichů i nás samotných. Z mého pohledu jedna z nejlepších geologických záležitostí, co byla natočena! Odkazy na mé cz titulky v deníčku..(7.1.2014)

 • easaque
  ***

  po prvním shlédnutém díle o Africe si dovolím ohodnotit celou sérii, protože mě nenákal na zbytek. Dokument je působivý svými záběry, ale z moderátora jsem kromě spousty zajímavých informací citil i přehnanou snahu šokovat, zveličovat či urychlovat události o geologických procesech, které probíhají ve srovnání s lidským životem téměř nepozorovatelně. Přesto věřím, že se všechno vyvíjí a podobné změny svět určitě čekají. Já nebudu přehánět a zůstanu u silnějších 3 hvězdiček. [ PŘÍBĚH: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](19.2.2014)

 • xtraper
  *****

  Skvělý BBC dokument, který Vás nejen pobaví, ale zejména pak poučí.(24.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace