ricci.s

Jeden z hororov, v ktorom forma predčila obsah, ale výsledok je celkom zaujímavý. Tri príbehy troch ľudí - ten prvý je o mladej žene, ktorá sa nemôže dostať zo svojho bytu, druhý o chlapíkovi, ktorý v lesoch spomína na svoju ženu, až kým ju naozaj nestretne, a ten posledný je o mužovi, ktorý niekoho prenasleduje po uliciach. Prvé dva fajn, posledný o ničom. O čo v týchto poviedkach šlo, netuším (dejová línia úplne nepodstatná). Nakrútené je to zrnitým, nekvalitným obrazom (avšak práci s kamerou už nemôžem vytknúť nič), hudobný podmaz jedným slovom úžasný, a celkovo som mal z toho filmu miestami dosť nepríjemné a depresívne pocity. Naposledy som sa tak cítil pri vydarenom kúsku "Soft for Digging". Gore ani ľakačky tu nie sú, napriek tomu to zapôsobiť dokázalo. Teda aspoň na mňa. ()

Dellamorte

Pre široký divácky obzor možno nestrávitelné,ale lóžu v ktorej sa konzumuje abs-trakt okupuje severské menu a to o 3 chodoch. Zimná depka bez kapuce, rozsekaná na 3 kusy o tom ako tvoj vydepkovaný bolehlav nenarušíš. Alebo áno ? Obe 3 kúsky fungujú a nedokážem ich vyčleniť.Nepotrebujem tušiť, čo by sa vymodelovalo za doppingovú financ kuráž. Kúsok hodný diskusie a Nikimu kiss. Áno, tieto filmy milujem. ()