Pitvání v lásce

• Indie Pyaar Ka Punchnama (více)

Andrea1717

Chudáci chlapci. Traja nevinní neskúsení chlapci sa razom zamilujú do troch dievčat, chvíľku sa zdá, že to bude ako v rozprávke a žili šťastne až kým nepomreli, ale nie, nie. Chlapci sa chytili do pasce troch ukážkových mŕch, ktoré im onedlho urobia zo života peklo a oni to so stiahnutým chvostom trpia. Presne to vystihoval vo filme ten zvuk kňúkajúceho psa. No čo sa dá robiť, zamilovaní boli až po uši a tak trpeli, ale našťastie im to nakoniec došlo. Treba uznať že mrchy to boli prvotriedne, môže niečo také existovať aj v skutočnom svete? ()

ScarPoul

Značne desivé. Nenechajte sa zmiasť kolónkou komédia a romantika. Je to vzťahový horor jak sviňa. Ešte nikdy mi nebolo mužských hrdinov tak ľúto. Také diabolské ženy by som naozaj neprial nikomu, hoci mám neblahý pocit, že sa nejaké pohybujú aj vašou ulicou. Luv Ranjan spravil veľmi sugestívny film zaľúbených chlapov, ktorým ženy nič nedarujú. Naozaj mám pocit, že normálnosť vo vzťahoch dávno vymrela. Každopádne to má niekoľko výborných scén a trojicu krásnych slečien. Čo na tom, že im ku koncu keď sa stávajú väčšími mrchami, dochádza sexappeal. Monológ o tom, prečo sa so ženou nedá dohodnúť - je vrcholom filmu. Rozmýšľal som nad 4 hviezdou, alebo nad Odpadom. Potom som si uvedomil, že hoci sa k filmu nevrátim určite mi bude dlho rezonovať v hlave. Preto som dal kompromis. Hlavne za ten happyend. ()