Tři sestry - Do kotle na fotbal

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2000, 2 min

Jara.Cimrman.jr

Ani do kotle, ani na fotbal se tento klip nepodíval a to je škoda. Ona to sice není žádná fotbalová internacionála, ale přesto se v ní jednonohý Fanánek mohl blýsknout nějakou tou míčovou ekvilibristikou. Místo toho jsem dostal jen záběry na hrající kapelu (zezadu), skákající dav (na koncertě) a pár trapně nahraných "fotbalových" scének z parku. ()

MM_Ramone

Kto by si rád nezašiel cez víkend "Do kotle na fotbal", medzi oddaných a verných ultras fanúšikov svojho obľúbeného klubu? Je to paráda vybrať sa na zápas a poriadne sa tam s kamarátmi vyblázniť. Hooligans forever! Pražská skupina Tři Sestry o tom zložila perfektnú punkovú skladbu. Vyprodukovali skvelý song, ktorý poteší snáď všetkých ľudí, čo majú radi túto kolektívnu hru. Vždy keď si vypočujem túto ich pieseň, mám chuť vyraziť na fotbálek. Len škoda, že ku nej bol natočený taký veľmi slabý, silne amatérsky a takmer nefutbalový video klip. Oi!, to je veľká škoda. ** ()

corpsy

Pri sledovaní som si mal k tomu dať pivo a pol deci, rozšírili by sa mi totižto obzory a nezobral by som to tak tragicky. ()