Alkehol - Rock 'n' Roll

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 1993, 3 min

MM_Ramone

Že neviete celkom presne, čo je to rock´n´roll? Chalani z pražskej pub rockovej kapely Alkehol to vidia takto: "Rock'n'roll - je síla, Rock'n'roll - je běs , Rock'n'roll - je víra , Rock'n'roll - je sex , Rock'n'roll - je snění, Rock'n'roll - je slast, Rock'n'roll - je a není , Rock'n'roll - je chlast, Rock'n'roll - je krása, Rock'n'roll - je trest , Rock'n'roll - je spása , Rock'n'roll - je pěst. Rock'n'roll - už známe, Rock'n'roll - je tu zas, Rock'n'roll - je tady stále, Rock'n'roll - je v nás! Rock'n'roll - je všude, kam jen dohlídnem, Rock'n'roll - tu bude a to není sen, Rock'n'roll - je život, kterej nikdy nestárne, Rock'n'roll - je studna, která nikdy nevyschne." Ja s týmto ich postojom v podstate plne súhlasím. Viva la Rock´n´Roll!!! *** ()

kaposlav

Keď som ako stredoškolák počúval alkehol nemal som poňatia, ktoré pesničky a či vôbec ma alkehol videoklipy. Musím konštatovať, že na albumoch mali lepšie vecičky a vhodnejšie na klipy. Tento klip je úplne jednoduchý a aj keď alkehol považujem osobne za super kapelu nemôžem dať viacej ako 2*. ()