Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2014, 3 min

julyberda odpad!

Katy Perry je produktem naivního bravíčkového nevkusu a doby, kdy si to ještě uvědomovala a dokázala být alespon blbě zábavná jsou ty tam. ()

Mr_Corny

Katy to pristane, no jej blond verzia vyzerá ako kleopatra z Turca. Miera farebnej gýčovosti je únosná, Juicy J mi tam vôbec nesedí, takisto aj hlúpa dĺžka opätkov u služobníc, či pes s ľudskou tvárou na konci. Viem, že serióznosť je to posledné, čo klip ponúka, no viem si to predstaviť aj pôsobivejšie, pri zachovaní prijatelnej nadsázky. ()

Krastom

Krásný trapový beat, jako stvořený pro Juicy J, nebo Baucha. Takový newschool v oblasti rapu, do kterého jde dosadit rychlý diktát pomalý výstižný rap, přímou řeč bez intonace, nebo zpěv. Katy Perry dokonale oslovila rapové publikum. Mám rád podobné kombinace pop music a rapu, nebo disca a rapu. Krásně v takových kombinacích kontrastuje ten humpolácký rap z ulice. ()

Hornet.CZ

76% / Hledáte písen, která dobře vypadá a znít dobře jak v originále tak v parodii? Právě jste ji našli, klip je tak originální na svou dobu, že pokud omylem zapomenete song i interpreta tak jej během chvíle zajisté najdete, tedy pokud jste si zrovna nezapamatovali katy u tyče to se vám to pak hledat bude hůř. Video: 62%, Hudba: 90% ()