Můj divoký románek

• Česko Má divoká aféra (více)
Kanada / Velká Británie, 2014, 4x44 min

Nové dojemné příběhy o jedinečných divokých tvorech, kteří navázali citová a trvalá pouta s lidmi. Každý příběh vyprávěný z první ruky prostřednictvím nově objevených archivních záběrů, rekonstrukcí, rodinných fotografií a setkání se skutečnými zvířecími a lidskými hvězdami představuje pozoruhodnou věrnost a oddanost, které dokazují, že silné pouto mezi člověkem a zvířetem může překonat nepřízeň osudu a navždy změnit životy. Setkáte se s Daphne Sheldrickovou, která vlastnoručně vychovává slony a navrací je do jejich prostředí. Osiřelé slůně Aisha navždy změní Daphnein život a vytvoří pouto, které přesahuje živočišné druhy. Otec Mikea Condyho si přinesl domů nejnebezpečnějšího afrického tvora. Měsíc staré nosorožčí mládě známé jako Rupert však navázalo nesmírně blízký vztah s jeho rodinou. (oficiální text distributora)

Little bear

Prozatím jsem viděla jen jeden příběh s tuleněm Andrem, ale už teď mohu říct, že to byl krásný silný příběh. Už se těším na další! ()

Renie42

Také jsem viděla díl s tuleněm Andrém a moc se mi ten příběh líbil. Myslím, že i další díly budou stejně pěkné. ()