poster

Prospect (festivalový název)

 • USA

  Prospect

Krátkometrážní / Sci-Fi / Drama / Akční

USA, 2014, 14 min

Scénář:

Chris Caldwell

Kamera:

Zeek Earl

Hrají:

Thomas Castle

Střih:

Zeek Earl

Scénografie:

Matt Acosta
(další profese)
 • fafejt001
  **

  Kdyby mi bylo , tak 15 náááct , řeknu , jo super film . Jelikož jsem viděl , tak páááááár sci.fi filmů , naposledy tuším Příchozí , musím říci , že mne tohle moc nezaujalo .Až taková ztráta času .(27.2.2019)

 • kaylin
  ***

  Když se to tak vezme, tohle je o hodně lepší než "Po zániku Země", což má v podstatě stejné téma, akorát že jde spíše o předčasné dospívání chlapce. Tady jde o to, že se z dívky stane žena. Záleží na tom, jaká rozhodnutí učiníme. Není to špatné, ale ani úplně výjimečné.(22.5.2014)

 • Eduardo
  ****

  Podstatne lepšie ako prispatý celovečerák. Zatiaľ čo pri ňom som ledva čakal kedy sa konečne niečo poriadne udeje (a neudialo sa), tu mi tých 13 minút ubehlo ani som sa nenazdal.(8.3.2019)

 • Setanta
  *****

  Luxus! Ten filmeček není bez chyb (první polovina by si zasloužil prokrátit), ale dojem, který ve mě zanechal... LUXUS! Kamera, která působí profesionálně, jednoduchý děj, který si vystačí s náznaky, fungující vztah otce a dcery, uvěřitelné herecké výkony, perfektní atmosféra, a když se věci začnou komplikovat, já se nakláním v sedačce čím dál blíž k filmovému plátnu a držím té holčině palce. LUXUS!(21.11.2015)

 • SpaceOdyseus
  ***

  Kdybych videl prvni toto a ne celovecerak, sel bych s hodnocenim asi o trosicku vys. Tam se totiz povedlo vse dotahnout o poradny kus dal. V kratasu je vizual stale na puli cesty, atmosfera tamtez, chybi mi tu Pedro a ta nejzajimavejsi cast pribehu chybi uplne.(29.3.2019)

 • - Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)