Sladké pokušení (TV pořad)

DC Cupcakes

Reality-TV

USA, 2010, 44 min

Clayton Halsey
  • jeany23

Tak jsme se těch sladkých potěšení moc nedočkali...Mám dojem, že dortíčky se tu dostávají jaksi na druhou kolej, protože po většinu času jsme svědky hašteření obou protagonistek, do toho se objevuje jejich máti která na co sáhne, to voře, no a přičtěme si k tomu protivný americký zvyk mít všechno NEJ NEJ NEJ (ačkoli pak obě sestřičky hysterčí a naříkají jak to všecko nestíhají, i když si to komplikují dobrovolně samy).(16.6.2014)

• subic

Naprosto příšerný pořad. Popisuje jeden z důvodů, proč musí americká megakonzumní společnost zaniknout a čím dříve, tím lépe pro nás pro všechny.(8.2.2015)

• Lyli

Hlavně si nemyslet, že je to jen další pořad o vaření. To pozor! Tohle je regulérně nejhranější reality šou, se kterou jsem měla čest. Dvě sestry – a to jim nevěřím!, vždyť se na ně podívejte – mají cukrárnu, kde se zmůžou jen na výrobu mafinů, které patlají máslem a jako vrchol geniality je napichují párátkama na polystyrenové šablony...a prej je to asi dort, nebo co. Fakt nevím, asi jsou ti Emeričani prostě dál. Ovšem největší záhadou je pro mě to, že s tím, jak nezvládají a nestíhají, vedou celkem zajetou firmu....údajně. Btw. tu práci v kuchyni, jim věřím asi stejně jako empatii ministryni sociálních věcí. Pac!(12.5.2014)

• Zouki

Já naivní idiot jsem si podle názvu a anotace myslel, že budu koukat na pořad o dortech! Místo toho sem dostal záznam jakési vidlácké svatby, na které já být, tak po lidech místo rýže házím cihly. Mé utrpení bylo skoro tak dlouhé jako frňák nevěsty (mezi námi, ta když se nadechne nosem, tak v místnosti vznikne podtlak), ale nakonec jsem se asi po 12 hodinách (subjektivně) konečně dočkal, teď se lidé pevně držte, dortu!! Tedy pokud za dort považujete jakousi hranatou hroudu na sebe naplácaných muffinů, kterou dokáže udělat kdejaké tornádo, které se převalí přes cukrárnu. Příště radši místo čumění na tohle zvolím zábavnější kombinaci biče a soli do ran.(15.4.2014)