Reklama

Reklama

Nosorožec v poklusu

  • Německo Nashorn im Galopp (více)
Komedie / Krátkometrážní
Německo, 2013, 15 min

Obsahy(1)

Bruno se potuluje ulicemi Berlína a s hlavou plnou otázek nahlíží pod povrchy a fasády. Snaží se nalézt duši města, tu nehmotnou esenci, jejíž existence si většina lidí nikdy nevšimne. Nečekaně přitom narazí na spřízněnou duši, která okamžitě porozumí jeho způsobu myšlení. A Bruno se zamiluje. Bylo by to krásné, jen kdyby ho jeho nová spojenkyně nemusela opustit tak brzy. Brunovi už nezbývá mnoho času, aby jí vyznal lásku... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Když jsem tenkrát navštívil Berlín, přesvědčil mě, že je městem mladých. Také je ale i městem umělců. Jeden takový je i v tomto kraťasu. I když...jsou vlastně tři. Režisér, herec a herečka. Za těch patnáct minut mi ale nabídnou tolik zajímavých nápadů, že i když je ten příběh občas dost přetažený přes vlasy, pořád mě nebude udivovat to, jak si s tímhle kraťasem tvůrce dokázal vyhrát. 15 naprosto intenzivních minut z berlínského předměstí, které stojí za to vidět. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

-5* tomuto kraťásku si dovolím dát svých 5 hvězdiček, protože mě svými nápady, stylem i tématem pocitu osamění uprostřed velkého města moc potěšil. Něco ze street artu jsem už shlédl, ale tady to režisér hezky skloubil a přišla si na své i má romantická duše. Bohužel na YouTube chybí český překlad, tak jsem si vytvořil titulky, které najdete tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama