RozpoR - Potrebujeme makať na sebe

všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
Slovensko, 2013, 3 min

MM_Ramone odpad!

Hudobná skupina Rozpor sa verejne stotožňuje s násilím na inak zmýšľajúcich ľuďoch, vo svojich piesňach otvorene vyzýva k nenávisti voči tým, ktorí nesúhlasia s extrémistickými ideami, ktoré títo agresívni ľavicoví fanatici prezentujú. Na ich koncertoch a vo videoklipoch sa pravidelne objavuje zástava hnutia Antifa, ktorá je symbolom globálnej teroristickej organizácie. Samozrejme, že je i v klipe ku ich skladbe "Potrebujeme makať na sebe", ktorý bol natočený v roku 2013. Je to taká amatérsky spracovaná agitka ku militantnému feminizmu. Žena, ktorá sa cíti byť frustrovaná, nedocenená či ukrivdená, nech sa chopí samopalu a pozabíja všetkých, čo viní za svoje komplexy. Totálne úbohá primitivita. Vôbec ma to však neprekvapilo, pretože táto banda asociálnych sociopatov dokáže všetko riešiť jedine násilím. Ku kapele Rozpor cítim silný odpor. Sú to násilníci, sú to zločinci, sú to psychopati, je to odpad! ()

corpsy

Myslím, že už viac sexy baby zohnať nemohli. Aj keď je to blud a bullshit v jednom ( ale s ideou ! ), má to grády. ()