Ztraceno a prodáno

(pořad)
Reality-TV
Kanada, 2013, 25 min

Zásilkové společnosti ztratí týdně tisíce balíků. Pokud se o ně nikdo nepřihlásí, jsou otevřeny a jejich obsah je vydražen. Co ukrývají? A na jaký zisk si může kupující přijít? Ztraceno a prodáno je pořad o honbě za poklady na aukcích a nalézání hodnoty ve ztraceném a nevyžádaném zboží. Představí se skupinka mazaných a důvtipných dealerů, kteří se každý týden účastní aukcí ztracených zásilek. Hledají na nich věci, jež mohou se ziskem prodat. Jamie a Jen provozují aukční dům 403 Auction, kam se dostane jen hrstka nezasvěcených. A právě zde naši chytří a legračně svérázní dealeři Lou, John, Robbie a Kathleen nelítostně soupeří podobně jako nakupující před velkými obchodními domy během výprodeje po Vánocích. Každý týden riskují ve snaze získat poklady, které jim zajistí luxusní dovolenou nebo jejich potomkům zaplatí vysokoškolské studium. Najdete zde cokoli od každodenních předmětů po málo známé podivnosti, které jsou na prodej. (oficiální text distributora)

FFilipCZ

Další z aukčních jednohubek, tentokráte spojující Baggage Battles a Auction Hunters akorát s tou výjimkou, že zde se věci kupují výhradně v aukční síni. Formát stejný, wow efekt nic moc především vzhledem k tomu, že když se jedná o dražší věc, je vidět (třeba mikroskop atd) a v levnějších položkách (krabice, batohy, zavazadla) toho moc významného nenajdete. ()