poster

Stan Lee’s Mighty 7 (TV film)

Animovaný / Akční

USA, 2014, 66 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • Fowl
    ***

    Stan Leeho příběh o hrdinech, kde si zahrál sám sebe, jakožto pisatele komiksů. Když se jednou snažil zbavit své tvůrčí krize projížďkou po poušti spadla kousek od něj vesmírná loď, na jejíž palubě se nacházelo sedm členů z nichž pět bylo zatčených zločinců. Při jejich pokusu o útěk byla loď požkozena a po pádu nenávratně zničena. Musí tak přečkat na primitivní planetě zemi do doby, než je vyzvedne někdo, kdo zachytil jejich nouzové volání, pokud vůbec někdo. Stan Lee se jich ujme jako pozemský průvodce s vidinou úspěchu přenesením jejich postav na stránky komiksů, neboť každý z nich ovládá určitou superschopnost. Na zemi však není vše v pořádku jak by mělo a tak se posádka, ať už zlá či dobrá, stmeluje v boji proti stejnému nepříteli. Stan Leeho postava mě vcelku pobavila, ale neupoutala mě animace, ani příběh příliš ne. Na druhou stranu bylo zajímavé vidět anonymní hrdiny z dílny světoznámého výrobce hrdinských charakterů mimo marvelovské universum.(25.6.2014)

  • mr.twizta
    **

    Vycpele a nefunkcni. Nezajimavi hrdinove a smesni zaporaci, ac obslehnuti odjinud, by ani tolik nemrzeli. Daleko vice zklamava tragicke nevyuziti ustredniho napadu s autorem v krizi a inspiraci shury. Metahumor okolo Stana pobavi tak z jedne tretiny a popravde je to tak jedina vec, kterou tenhle kousek nabidne dospelejsimu divakovi. Animace, dej i forky totiz z Mighty 7 delaji caparti zabavu na sobotni rano. Pokracovani si s klidnym srdcem necham ujit.(29.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace