LA4 & DJ Wich feat. Refew: Vim kde bydlim

Hudba:

Wich

LA4, Wich, Refew

voresprut

Klip, který mi svou stylizací připomíná americké nezávislé filmy. Na český poměry je originální v tom že není chronologický. Refew, jako jeden z mála tady, zvládá sociální témata aniž by zapadl do klišé. Za to všechno palec nahoru. Problém je vtom že Lavor jenom vyjmenovává lidi ze sousedství, které většina z nás ze svého okolí zná, aniž by řekl "něco navíc". Něco podobnýho zvládl daleko líp Vladimnír 518 v songu Planeta Praha a vlastně i Rest v Balkónovce. Chápu že styly všech tří jmenovaných songů jsou jiný ale od La4 mi tohle nestačí i když to říká svým dokonalým hlasem " těžkým jako Vader". Po tomhle a Denně se začínám bát že La4 neutáhne svou třetí sólovku. Což by mě jako fanouška Panoptika sakra zamrzelo. ()

corpsy

Podarí sa, nepodarí sa. Občas sa vplyv nejakej tej kinematografickej odnože usadí aj v týchto luhoch a hájoch. Je ale individuálne na tvorcoch, ako s tým naložia. ()

Rory

Trochu více nepřehledná a rutinní záležitost z dílny Kunes, která tentokráte zklamala na celé čáře. Love Wich ()