Twisted Sister: A Twisted Christmas Live

(koncert)
Hudební / Dokumentární
USA, 2007

Dee Snider

Záznam z vianočného koncertu rockovej legendy Twisted Sister, ktorá v New Jersey odohrala cover verzie rockovo ladených vianočných kolied zo svojho CD A Twisted Christmas z roku 2006 so svojimi klasickými hitmi. DVD tiež obsahuje videoklipy k vianočným skladbám a interview.

Zoznam skladieb:   1. Have Yourself a Merry Little Christmas
9. I'll Be Home for Christmas
10. Burn in Hell
11. Silver Bells
12. I Wanna Rock
13. Heavy Metal Christmas (The Twelve Days of Christmas)
14. We're Not Gonna Take It. (Lukoh)

MM_Ramone

Americká heavy metalová hudobná skupina Twisted Sister odohrala v roku 2006 vo svojom domovskom New Jersey koncert, na ktorom odoznel perfektne namiešaný mix rockových verzií tradičných vianočných piesní a ich najznámejších hitov. Vianoce, nadupaný tvrdý rock´n´roll, Twisted Sister!!! Pre mňa neodolateľná, dokonalá kombinácia. Ho-ho-ho let´s go!!! Slopal som pri tom pivo a chrochtal blahom. Twisted Sister zahrali štrnásť songov: 1. Have Youself a Merry Little Christmas, 2. Shoot´em Down, 3. I Saw Mommy Kissing Santa Claus, 4. The Fire Still Burns, 5. You Can´t Stop Rock´n´Roll, 6. White Chrostmas, 7. The Price, 8. Oh Come All Ye Faithful, 9. I´II Be Home for Christmas, 10. Burn In Hell, 11. Silver Bells, 12. I Wanna Rock, 13. Heavy Metal Christmas (The Twelve Days of Christmas), 14. We´re Not Gonna Take It. ***** ()