UFC Fight Night: Bisping vs. Rockhold

(pořad)
  • Austrálie UFC Fight Night 55 (neoficiální název)
Sportovní

Welterová váha:  Sam Alvey vs.  Dylan Andrews
Muší váha:  Louis Smolka vs.  Richie Vaculik
Welterová váha:  Chris Clements vs.  Vik Grujic
Střední váha:  Daniel Kelly vs.  Luke Zachrich
Bantamová váha:  Marcus Brimage vs.  Jumabieke Tuerxun (The Viper)

ConanVJ

Palelei vs. Harris 4* Pěknej strikovej zápas ukončenej TKO. ........... Whittaker vs. Hester 5* Peckovej strikovej zápas, trochu krvavej, ukončenej TKO. ........... Pearson vs. Iaquinta 4,5* Pěknej strikovej zápas ukončenej TKO. ............ (5) Rockhold vs. (9) Bisping 5* Pěknej strikovej zápas ukončenej submisí. ............. Povedenej event se všemi zápasy ukončenými před limitem. Za mě 80% :) ()

The Viper

I když vůči main eventu bych raději snížil hodnocení, tak jsem byl svědkem (živě) naprosto úžasného turnaje, který přinesl několik opravdu velkých překvapení. Můj velký oblíbenec Bisping sice ztratil poslední možnost dostat se k titulovému fightu, ovšem oba ukázali skvělý sportsmanship. Když Mike schytal tu hlavičku, věděl jsem že je konec. A jedinou kaňkou na tomto parádním turnaji byl zápas Soa Paleleie (který u mě dost klesl tímto výkonem) a Waltem Harriem, kde si výhru zasloužil ten, co nakonec bral do statistiky červenou barvu porážky. ()

• Luke Rockhold je prvním zápasníkem, který porazil Michaela Bispinga na submisi. (The Viper)
  • Všech 11 zápasů bylo ukončeno před limitem. 7 KO/TKO a 4 submise. (The Viper)