Nine Inch Nails - koncert 2013 (koncert)

• Německo

Nine Inch Nails At Rock'n' Heim Festival

Hudební / Dokumentární

Německo, 2013, 57 min

Trent Reznor

Nejoblíbenější zvířátko Trenta Reznora je bezesporu ... pig(11.11.2014)

Jedna z nejlepších elektrnicko-industriálních kapel vůbec!A takhle nabušenej koncert se málokdy vidí!První dvě skladby z toho novějšího období mě až tak neberou,ale jak rozjeli starší kusy,tak to nemělo sebemenší chybu!Neskutečná energie a tlak!Viděl jsem je v Praze a pro mě jeden z nejlepších koncertů,co jsem kdy viděl a slyšel!Tohle bylo parádní připomenutí!Nemůžu jinak,než 100%!!!(11.11.2014)

"C'mon, pigs!" Psal se rok 2013 a industriálně rocková parta kolem geniálního Trenta Reznora právě vydala svoji zatím poslední placku Hesitation Marks, ke které jela i koncertní šňouru. Tohle vystoupení je z německýho festivalu Rock'n'Heim a je to kurevská pecička, Trent výtečnej (tenhle člověk to ani jinak neumí), kapele to šlape a do toho parádní stage, se vše(ne)možnýma pičovinkama, který dotvářejí parádní, originální show. A když tam zapěje i Wish, člověk k tomu, aby byl heppy, už nic jinýho ani nepotřebuje... "Gotta listen to your big time, hard line, bad luck, fist fuck! Don't think you're having all the fun, you know me, I hate everyone!"(5.12.2015)

Jedině fakta, že NIN miluju a ty songy prostě pořád trochu smrdí jako kleště na rvaní koulí, můžou za to, že dávám 4. Tohle statické světelné divadlo, které vlastně Trentovi nedovoluje udělat byť jen krok vedle-natož aby si něják zadivočil-si totiž žádnou velkou chválu nezaslouží. Chápu, že hrát si před padesátkou na vnitřně rozervaného mladíka by byla falešná kokotina...., ale na druhou stranu, hrát kousky jako Head like a hole v tomhle mdlém formátu, kdy Trent jen "smyslně"máchá rukama, za statickou kapelou se pořád přesouvají panely ve složitých vzorcích aby diváka "ohromila" další "nápaditá" variace stínohry a celé je to vlastně takové mechanické, nacvičené a vyprázdněné- to taky smrdí nedostatkem sebereflexe. Mám tě rád Trente(bůh ví že fakt jo), ale možná radši důstojný důchod živený vzpomínkami na divokou jízdu než tahle pakárna.(19.11.2014)

Stát před pódiem mohlo být super, NIИ mají kosmicky nabušený světelný park a s těmi solárními panely, nebo co to je, dokáží zajímavé věcičky. Playlist je celkem poctivým průřezem celou jejich kariérou, největším počtem písní je zastoupeno novinkové „Hesitation Marks“ a dodnes uctívaná 20 let stará „The Downward Spiral“. Hodnocení záleží čistě na osobních preferencích, já jsem čekal přeci jen větší nářez, víc kytar (Trent ji má vysloveně na ozdobu), víc živočišnosti... zkrátka víc toho, čím jejich sety byly/jsou proslulé. Celý koncert k vidění na youtube.(21.11.2014)