Nepovedené operace (TV seriál)

• Česko

Zpackaná těla

Botched Up Bodies

Sfušované telá

Dokumentární

Velká Británie, 2013, 45 min

Odstrašující příběhy lidí, kteří chtěli zkrášlit své tělo. Bohužel většinou u ne moc kvalitních plastických chirurgů.(8.6.2015)

Doporučuji. Občas to vypadá, že se kameraman nachází v bourárně na jatkách, tak u toho asi nejezte. Příběhy lidí, kteří se v honbě za krásou posunuli daleko před startovací pozici. Plastičtí chirurgové zde odvádějí opravdu dobrou práci, nutno však dodat, že si za ní nechávají královsky zaplatit.(28.11.2014)

Velká síla!! Tohle to bych u hororu komentoval, jako věc pro okrajové publikum. Univerzální varování na začátku zní tak prázdně, ale je na místě (a to jsem největší kapacita v autovymývání mozku, pomocí Reality TV, takže vím o čem mluvím) Celkem dobře složené epizody, funguje to pořád konzistetně a respektuhodně. Příběhy hrdinů a hrdinek ve mě nebudí chuť jim zapálit domy, jako to bývá u většiny ostatních pořadů TLC, ale kupodivu respekt. Někteří pacienti jsou smolaři (ženská co jí vypadali skoro všechny zuby a záněty ji zdeformovali čelist) a někteří dělali všechnon pro to, aby se dostali k těmhle mistrům skalpelu a dalšího wehrcajku (frajerka co si nechala uřezat pupek na turecký veterině a teď vypadá, jako by ji někdo trefil zboku do podbříšku nábojem 7,62 x 54 R s průbojně zápalnou střelou, tedy např. 7,62-PZ 59). Ty doktoři v podstatě dělají zázraky, bez cenzury a jakéhokoliv šlehačkování. Fakt lahodnejch záběrů je tak akorát, nejsou nijak nepříjemně dlouhé, ale taky to nejsou žádné flashe do krvavého čehosi. Pacienti přicházejí se zoufalstvím v očích a odcházejí s pokorou v srdcích. Ale nic se netahá za vlasy, není potřeba. Když se přihlásí o pomoc pipka, co ji vyrazil nějaký vtipálek zuby kladivem, protože crack byl ten den velmi osvěžující, bylo by zbytečné a urážející přidávat teatrálnosti. Das Besten aus Reality TV(25.5.2017)

Dokument varuje před riziky těchto operací. Dva zubní implantáty mám po pádu z kola také a žádné problémy.(30.8.2020)

Krásná, nechutná a autentická ukázka toho, že takové operace můžou člověku zničit život. Každý, kdo o něčem takovém uvažuje, by měl tohle zkouknout a hned by ho to přešlo. Ruce od toho pryč. Fuj.(13.11.2014)