Hangar 10

• Velká Británie The Rendlesham UFO Incident

Partia troch priateľov hľadajúcich dôkazy o mimozemskej civilizácii a jej aktivitách na Zemi prichádza do oblasti, kde bol pred niekoľkými desaťročiami zaznamenaný zvukový dôkaz o existencii U.F.O. (*CARNIFEX*)

KUFI

Klasicky skupinka kretenu kterym prejete co nejrychlejsi smrt aby ste je nemuseli poslouchat. Akorat opustena zakladna slusna, pripomelo mi to jak sme jako fakani litaly se vzduchovkama po opusteny fabrice. ()

Xeno.morpH

Slušně udělaný FF o blízkých setkáních třetího druhu, který patří v nízkorozpočtové kategorii k tomu lepšímu . Dobře zvolené, zajímavé exteriéry (pokud se někomu líbí tísnivá atmosféra opuštěných lesů - zvláště v noci) a interiéry ( pokud se někomu líbí tísnivá atmosféra opuštěných vojenských základen - zvláště ve dne a v mlze :) dodávají poměrně hutnou atmosféru, zvláště na konci. Herecké výkony na tento typ filmu slušné , žádná přehnaná hysterie či přehrávání. Dokonce i CGI jsou na tento typ filmu na dobré úrovni - v takové míře jsem je nečekal, je vidět, že doba pokročila a nějaké to CGI si mohou dovolit i nízkorozpočťáky tohohle typu :) V tomto ohledu lepší jak Alien Abduction, Skinwalker Ranch, Evidence a další FF s touto tematikou. ()

Sinusiridum

mno...konec to už nezachránil, jedna hvězdička slaboučká za ufáky na konci, celkově nehorázná nuda, dvakrát jsem usnula a asi 20x jsem si přála, ať ty debily někdo už oddělá nebo vezme do pekla čert, v lese se něco šustne a hned co to bylo, co to bylo, hysterie a výkřiky, lezlo mi to jedině tak na nervy a cukající kamera taky, FF nefunkční...napětí nikde, se to jaksi nepovedlo, je to uplně planá záležitost ()

xzajox

Traja kamaráti sa vyberú "na huby" (hľadať poklady detektormi) na Železnú studienku (podobný úplne neškodný lesík). Sú tam trošku ilegálne a tak radšej hľadajú v noci. Uvidia a počujú zvláštne veci. Ráno zistia, že im auto zmizlo. Sú nahratí, GPS zlyháva, signál nie je, zablúdia a jednému z nich trošku hrabne. Ozaj sa to trošku podobá na Blair Witch, a je tam aj záber so stanom (až by človek čakal záber na soplík, alebo detské ručičky zvonku stanu). Z rodinky Found Footage je to priemer (v dobrom zmysle). Celkom pekne pracujú so zvukmi, svetlami a tvoria tak atmosféru. Nie však horrorovú, ale skôr takú záhadnú votrelecko-armádne-konšpiračnú. V tomto duchu sa to nesie až do konca, kde nám nejaké to ufo aj ukážu. Negatív je tu dosť. Väčšinu času divák len čaká... a čaká... zrazu hu@hu.hu, ozve sa maďarská sovička, vykríkne nadržaný jeleň, dievča zapiští, a potom zasa divák čaká. Zopár špeci efektov je trošku lacných a častý problém - postavy nekonajú vždy úplne logicky. Nie zlé, ale asi by som 1,5 hodiny mohol stráviť lepšie. 3* 47% ()

Allein4 odpad!

Neskutečně slabé. Ve zkratce: prvních 10 minut čekáte, co z toho bude. Dalších 10 minut se z očekávání a napětí stává nudění. Dalších 50 minut se neskutečně nudíte. Pak 10 minut rozmýšlíte, zda to vypnout a jít dělat něco smysluplnějšího. No a závěrečných 6 minut si říkáte, že kdyby takto (jako ten závěr) vypadal celý film, možná byste nějakou tu hvězdu utrousili. Poslední minuta pak je křeč, kdy si vyčítáte, že jste to nevypnuli hned v úvodu. Zkrátka to není dobrý film. 5 % (alespoň za těch pár dobrých triků v závěru) ()

jarmil8 odpad!

Tři nablblí (a nesympatičtí) detektoráři pobíhají po lese pronásledováni přerostlými bludičkami. Nic moc se jim neděje a trpí hlavně tím, že je jim zima, mají hlad a nepaří zrovna v Londýně. Bohužel autoři budou asi na stejné mentální úrovni, takže musíme poslouchat jejich žvásty až do konce, kde konečně pluje po nebi alespoň několik žraločích ploutví. ()

pyzma84

Môj pocit z filmu? Vrátila som sa v čase niekde do doby, keď som videla Blair Witch. Vtedy by ma to určite očarilo, no na dnešnú dobu plnú FF filmov je to len rýchlo zabudnuteľná srajda. Veľmi zlá kamera, prakticky polovicu filmu vidno veľké prd, potom nejaký svetelný záblesk, nejaká akože zápletka a šup ho, záver filmu. Rozhodne strata času. ()

batuzekk odpad!

Pro krista, to je zhovadilost,.. 8/10 filmu koukam na to, jak na sebe tri lidi remcaji v lese, prez den poletujou vrtulniky a stihacky, prez noc divne svetylka. A velke finale je velka nuda... Celkove si po filmu prijdu, jak po lobotomii provedenou prez analni oblast... Zaverem, nedoporucuji. ()