Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Recenze (487)

plakát

Smrt ve tmě 2 (2021) 

Průměrné, leč vcelku koukatelné pokračování. Film táhne Stephen Lang, násilník, ze kterého se stal hrdina. Příběh je poněkud nekompaktní, místy podlézavý (pes), jinde přímo hloupý (transplantace srdce), ale divák se úplně nenudí. Alvarez byl odvážnější.

plakát

One by One We Will Take You: The Untold Saga of the Evil Dead (2007) 

Velmi zajímavé vyprávění členů štábu o natáčení legendárního hororu. Herci i štáb s nadhledem popisují polní podmínky nízkorozpočtové ("studentské") produkce i jejich překvapení z nečekaného úspěchu filmu. Dokument sám o sobě není příliš nápaditý - v podstatě jen mluvící hlavy s několika ukázkami z natáčení.

plakát

The Boy Behind the Door (2020) 

Vyprávění má trhliny, ke konci se vrší jedno klišé za druhým, ale film má také skvělou napínavou atmosféru a vynikající kameru a režii. Takže spíš lepší průměr. Nicméně tak nízké hodnocení (t. č. 49%) si opravdu nezaslouží.

plakát

Agent - Doma (2019) (epizoda) 

Seriál má příjemnou retroatmosféru a předposlední díl se vzchopí i k nějakému většímu dramatu. V posledním díle jsou však použita všechna možná trapná klišé (můra a světlo) a místy to zavání sebeparodií (úředníci čtoucí noviny). U takto silného příběhu hloupá průměrnost zamrzí.

plakát

Jolt (2021) 

Žádná další Atomic Blonde se nekoná. Kate Beckinsale jde hlavně o to, aby vypadala dobře. Přitom její postava je asi to nejzajímavější na celém filmu, bohužel.

plakát

Kde jsem doma (2020) 

Příšerně nudný film s příběhem vycucaným z prstu, který se navíc bere strašně vážně.

plakát

Mauritánec: Deník z Guantánama (2021) 

Nad průměr film posouvá hlavně Tahar Rahim. Ten přesvědčivě zvládne jak obět systému, tak i slizského psychopata (Had).

plakát

Seance (2021) 

Seance je dobře natočená. Scénář dělá bohužel z postav v rozhodujících chvílích šablonovité hlupáky a v určitém momentě film prostě ubere a kašle na logiku. Ten brakový plakát ve stylu devadesátkových Čarodějek atmosféře filmu vůbec neodpovídá.

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama