Reklama

Reklama

Čo sme robili predtým ako sme šli spolu na kakao

(studentský film)
  • USA What we did before we drank cocoa together (festivalový název)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Je to film o kamarátstve a o tom, že sa do kamarátstva oplatí vložiť energiu, lebo to má hodnotu. Kamarátstvo hrdiniek filmu je ohrozené krivým obvinením. Ako sa však môžeme pred krivým obvinením brániť, keď sa nás nik nevie zastať? Hrdinky filmu nájdu z komplikovaných medziľudských situácií východisko v aktívnom pokuse o pokračovanie spoločného poetického života a vyhnutím sa vecnému argumentovaniu, dokazovaniu neviny, odsudzovaniu a chuti zvíťaziť. (FamuFest)

(více)

Recenze (4)

aniabo 

všechny recenze uživatele

Ženství, jídlo, oblečení, pití, ženství, samá Chytilová, ale narozdíl od ní jsou v Kakau ještě čumilové, táta s pejskem, rodiče, vězení, trest, odpovědnost. Chápu odkazy na Sedmkrásky i na Ovoce stromů. A cením centrální kompozice, vtípky i závěr. Ale povedzte mi, prečo natáčame filmy čo sú úplne k ničomu? ()

Pevek2 

všechny recenze uživatele

Styl je perfektni, zakladni zapletka taky, stejne jako herecke vykony. Potiz je ze rozvijeni scenare vypada, jak kdyby proslo nekolika scenaristickymi workshopy a jejich stopy nezmizely. I tak ale zajimave a za videni stojici. ()

Qeo odpad!

všechny recenze uživatele

Viděno v rámci IShorts v Bio oku u příležitosti křestu DVD IShorts vol. 4. Pár obrazů by se dalo zařadit mezi ty zdařilejší. Celkově jsem si ale chtěl vyškrábat oči. ()

Reklama

Reklama