• Krátkometrážní

Sex O'Clock (2023) (seriál)

obšlehlá sex education, ale s vtipem, což je pro české prostredi potřeba. Určeno pro milenialy teda (“Bridget Jonesova”? :D). Homofobie v norme, na Nove budou seriály jako Sex Ed až tak za 10 let. Mrzi me, ze je zas hlavní postava kluk. Proč v Česku porad nikdo neumí napsat pořádnou, normalni, komplexni (tady například pubertální) hlavni ženskou roli?

Král (2019)

Překvapivě vtipný

Bílý šum (2022)

Kámo Baumbach si fakt ulít! Jedna hvězda za přesnou kopii knihy, což obviously u audiovizuálního média není to pravé ořechové

BANGER. (2022)

Ve srovnání s českými filmy 5 hvězd, se zahraničními 2-3 hvězdy. Proste zas taková lokální věc na styl (nezpochybnitelně geniálního) Kaluži nebo Semestru, ambice a velkofilmovost Domestika někde zapomenuty

Nejhorší člověk na světě (2021)

V pohodě, ale Joachim Trier umí líp. Nebo už je prostě starej, přesně jako jeho alter ego ve filmu.

Hranice lásky (2022)

Předvidatelné a banální, zároveň zábavné a uvěřitelné. Mě na srdíčku těší, že “kontroverzní” téma konsenzuální nemonogamie lze v dnešním světě senzace zpracovat takhle něžným způsobem. Jen ten název a plakát patří k jinýmu filmu. Hej a je děsnej cringe jak se v každý recenzi používá spojení “manic pixie dream girl”