Zóna A - Ja takýmto veciam neverím (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Slovensko, 2014, 3 min

Peter Schredl

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (2)

Námet, kamera, strih a réžia: Reverend Niko. Hudba a text : Martin Revický. Zostava kapely: Koňýk - spev, Revo - gytara, Lump Čupe - basová gytara, Tuleň - bicie nástroje. Hrajú: Koňýk (pracujúca inteligencia), Revo (obávaný bezdomovec), Lump (miestny štamgast), Tuleň (revízor v utajení) a Jerzi (director). To sú základné údaje o najnovšom klipe bratislavskej punk rockovej skupiny Zóna A. Viac ako video klip by ma potešilo, kedy som si túto skladbu vypočul ako súčasť nového štúdiového albumu, na ktorý čakám (a iste nie iba ja) už desať rokov. http://www.youtube.com/watch?v=B-SbX6lLDyQ *****(27.11.2014)

• Jello Biafra

Tvorba kapely Zóna A od roku 2002, kedy odišiel textár a gitarista kapely Leďo silne stagnuje. Už album "Na Predaj" z roku 2004 sa mi nepáčilo a svojím zvukom pôsobilo skorej ako nejaký tancovačkový bigbít. V roku 2010 vyšiel výberový album s názvom "Všetko najlepšie", kde sa nachádzajú aj tri nové songy. Majú niekoľko vecí spoločných, všetky tri napísal gitarista Revo, všetky tri začínajú na "Ja" a hlavne sú všetky tri textovo absolútne jalové a bezzubé. Je to veľká škoda, že kapela, ktorá patrila kedysi medzi predné slovenské punkové kapely už zrazu stratila nápady a svoj švih aký mala kedysi. Ku klipu sa dá povedať snaď len toľko, že som sa u neho občas dobre zasmial (Lump ako bezdomovec), ale celkovo som od takej legendárnej kapely čakal oveľa viac.(20.4.2015)