Govindudu Andari Vaadele

Govindudu Andarivadele

Indie, 2014, 149 min

Krishna Vamshi

Sameer Reddy

Ono je to jen remake Kabhi Khushi Kabhie Gham. Včetně proslovu o Božství manžela- muž se nepohodne s otcem a ten jej vyžene z domu, po letech se jeho syn vrací do vesnice a postupně si získává dědovu lásku, aniž by ten věděl o koho ve skutečnosti jde. K3G má na své straně Amitabha Bachchana, SH Khana, Kajol, Hrithika Roshana a Kareena Kapoor (a upřimně i hudební čísla) a přesto se mi tento mladší a skromnější bratříček stavějící na Ram Charanovi a Prakhash Rajovi líbil více. Není tak ubrečený, srdceryvný a dramatický. Není prostě až tak extrémně emotivní. Navíc "posel" i jeho milá jsou zde daleko příjemnější a milejší (jak mám Hrithika i Kareenu ráda tak v K3G jsou oba strašně na ránu). Film mi příjde daleko milejší a celá ta rodina je tam tak úžasná, že bych se hned nechala adoptovat.(23.7.2019)

Bože, to bol krásny film, milujem ho. Z K3G to má spoločné skutočne len strohú líniu, je to krásne Telugské "se vším všudy". Na Rama a Kajal sa krásne pozerá. Krásna rozprávka a s tou adopciou to nie je zlý nápad :-)(24.11.2019)