Huang yan xi xi li

Romantický / Drama

Čína / Hong Kong, 2016, 100 min

Yuhsien Lin

Stanley Kwan

Je mi jasné, že se moje hodnocení nedá brát vážně, ale prostě jsem zase rozhozená. Tak nějak jako teď jsem se cítila naposled při sledování P.S. Miluji tě. I když tohle je úplně jiný film. A také jiný formát. Formát, v kterém si v Asii libují a určitě ho ještě mockrát použijí. Nicméně já ho mám ráda, takže i když jsem určité náznaky vnímala správně, přesto jsem se nenudila a prostě čekala, až na ně dojde řada. Mám tenhle typ filmů ráda, a i když jde spíš o smutný film, jsou v něm chvilky k pousmání. Naopak jsem nenašla příliš stop po patosu, takže ač téměř profesionální plačka, jsem jenom popotahovala. Ale to já skoro vždycky, když Joon-gi brečí. Film si užiju ještě minimálně dvakrát. Při překladu a následných korekturách. Tedy až se objeví externí titulky, kvalitnější video a já se dám do překladu. - přeloženo. :^)(18.11.2016)

Film je emotivní = hodnotím emotivně 4**** Pořád kroutím hlavou nad JG, jeho podání emocí je bezkonkurenční... Vztah mezi jeho dívkou a ním je plný zvratů... při sledování se člověk vážně nenudí, dovolím si zmínit i perfektní kameru, záběry, číňané poslední dobou umí točit.... A jejich miminko - francouzský buldoček je strašně roztomilý...♥ +JG normální váha a naducané tváře, plné života, blaho pro moje oči!(8.6.2017)