Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Romantický

Recenze (271)

plakát

Nigella a její kuchyně (2010) (pořad) 

Nigella Lawson je takový Jirka Babica Británie. Nikdy jsem nepochopila její oblíbenost. Jo dobře, zpopularizovala v Anglii cupcakes, to je její zásluha, ale jinak je to strašný patlal a její recepty vůbec nedávají smysl. Neumí krájet, má směšně malé nožíky, když jí praskla Pavlova, pokrčila rameny a že se to stává. Ano stává, ale když neumíte péct a nevíte co děláte. V jednom díle strčila do trouby římský salát na caesar a upekla ho! V jiném díle mršila japonský rámen, dala do něj ředkvičky, michala to jednou hůlkou, protože používat je neumí a pak to jedla lžicí, která měla hroty jako vidlička! Dává dohromady úplně praštěný věci a ne v dobrém slova smyslu. Doporučuju sledovat, abyste věděli, jak se to nedělá.

plakát

Letovisko lásky (2021) 

Dumb selfish americans.  Dialogy prostoduché, postavy nesympatické, příběh pitomý. Nekoukejte na to.

plakát

U tebe nebo u mě? (2023) odpad!

Už dlouho jsem neviděla tak strašný film. Ustrašená hlupačka Debbie, Peter, co týden hlídá třináctiletýho kluka a změní mu to život, cizí paní, která zná Debbie dva dny, ale už jí říká věci jako, vím, že to dokážeš, znám tě, viděla jsem, jakou máš odvahu, fakt, že třináctiletý kluk je ze všech postav nejdospělejší, Steve Zahn, jako podivný soused. Romantika nula, komedie nula. Velmi nepříjemný, neuvěřitelný, smysl nedávající film, který měl pocitově asi tak 7 hodin. Jediné příjemné zjištění bylo, že Reese stárne mnohem lépe než Ashton.

plakát

Úřad kouzelnických záležitostí (2018) (seriál) 

Seriál pro děti. Pro malé děti. A trochu hloupé. Seriál pro malé, trochu hloupé děti. Těm se to líbit bude. Vlastně ne. Kdyby mi bylo 13 let (kde jsou ty báječné časy, fňuk), tak by se mi to pravděpodobně líbilo. Taky bych to mohla brát jako nástroj k výuce angličtiny. Ale má to nesympatické postavy a podivně nekonzistentní magický svět (asi, viděla jsem 4 díly). Lidé nad 15 let by se tomuhle měli vyhnout. Jinak dobrý.

plakát

Rekrut (2022) (seriál) 

No a mě to prostě ba.

plakát

Armáda lupičů (2021) 

Takže. Stačí přiložit ucho a prostě jenom otáčet čudlíkem a nakonec to tam zapadne. To bych se mohla lupičem se specializací na sejfy stát i já, morálku mám stejnak na štíru. Takže, otevřem extra spešl drahej sejf, kterej je šíleně slavnej a je vlastně naprosto nemožný ho otevřít, protože má dvěstě triliard kombinací. To neni jen tak, jestli doleva doprava doleva nebo doleva doleva doprava, že jo, jenže cvak cvak cvak a je to, berem prachy, všechny? Jasně, že ne, nám jde o prestiž, že to jako umíme, že to neni ani doleva doprava doleva, ani doleva doleva doprava, ale je to doprava doprava doleva. Naprosto idiotský film. Strašně mě vytáčel, loupeže byly směšný a jak jsem myslím vcelku jasně řekla na začátku, ono otevírání sejfů mě děsně sejřilo. Nejdřív sem se smála, ale pak sem byla spíš dopálená, jak je možný natočit takhle otravný film s takhle pitomou zápletkou a inkasovat za to prachy. Filmy (seriály) typu money heist mám moc ráda, ale musí být chytré, nápadité, tohle je děs s fest nesympatickými postavami, který vlastně ani nedává smysl.

plakát

Láska a pouta (2022) 

Podivné. Hodně se to vleče, koukala jsem na pětkrát!! než jsem to konečně zhlédla celý. Nijak zvlášť se v těchto praktikách nevyznám, ale přišlo mi to hodně přitažený za vlasy. Vlastně mi vůbec nebylo příjemný na to koukat a nebylo to tím tématem, nemyslím, že bych byla nějak zvlášť puritánská, ale stylem, jak se k němu přistupovalo, tak lehkomyslně a hódně povrchně. Hvězda navíc za to, že se něco takového v korejské mainstream produkci vůbec objevilo.

plakát

Vánoce na spadnutí (2022) 

Vlastně jsem celou dobu koukala na naprosto zdevastovaný obličej Lindsay Lohan a přemýšlela jsem, jak by asi vypadala, kdyby si tehdy před lety řekla Ne, nebudu jako další dětská hvězda alias chodící klišé a frňákem si neproženu tuny kokainu (ten botox, to je úplně jiná stránka věci). Jinak klasika, hodný vesničani (ale bez té vesnice), naprosto nesmyslná romance, nevydělávající exkluzivní lyžařské středisko (ya right) a totální happy end dvou odlišných lidí, kteří nemají vůbec nic společného.

plakát

Vem si mě (2022) 

Fjů, takže, Owen Wilson je starej..

plakát

Sexuální výchova (2019) (seriál) 

Nechápu, že jsem se tomuhle seriálu tak dlouho vyhýbala! Vtipný, poutavý, svěží, nevtíravý, plný skvělé hudby. Jsem absolutně nadšená. Snad poprvé nemám pocit, že LGBTQ je tam proto, aby se vyhovělo dnešnímu leckdy podivnému diktátu doby, ale protože to tam prostě sedí. Asa Butterfield je pro mě rozhodně velké překvapení. A nemůžu se vynadívat na Gillian Anderson, která v padesáti vypadá lépe než ve dvaceti, fakt kost. Snažím se nad tím příliš nepřemýšlet a neporovnávat se svojí střední školou :D oblíbená postava: Otis, jeho máma a Aimee. Neoblíbená postava: rozhodně Maeve