Mel (Taissa Farmiga) a Dan (Ben Rosenfield) tvoria mladý pár, ktorý stojí na prahu dospelosti pred dôležitými životnými rozhodnutiami a s plánmi spoločnej budúcnosti. Ich šesťročný vzťah však bude musieť podstúpiť ešte jednu ťažkú skúšku po tom, čo sa jeden z nich dopustí nerozvážneho omylu. (sochoking)

Hezonja7

Film ničím nezaujme, Taissa se chová jak pětiletý kid!! Ben Rosenfield byl o trochu lepší ale mých očích se jedná o zklamání, Možná se k sobě trochu hodí vzhledově ale k sežrání je tu spíše Lindsay Burdge. Ez life . . . ()

papadropolis

Moje snaha hodnotit filmy objektivně nakonec vždycky skončí neúspěchem a pochopením, že to prostě neni možný. Hodnocení vždycky bude subjektivní. Nejsem pro tenhle film ideální divák, se zkušenostmi jaké mám mě problémy hlavních postav naprosto míjí a proto ho nedokážu adekvátně posoudit. Přesto chápu, v čem může být pro jiné atraktivní. ()

as-minor

Stále viac a viac prehlbujúca sa sonda do dlhoročného vzťahu mladého páru, ktorá postupne odhaľuje trhliny vedúce k následnej deštrukcii. Zaujímavý koncept dramaticky vypitvaný až do detailov s funkčne servírovaným hereckým výkonom dvoch hlavných protagonistov. Celkom nechápem miestne negatívne hodnotenia s odvolávaním sa na fakt, že film neprináša nič viac. Svojou podstatou ani nemá oplývať takouto vlastnosťou. Ide o pomerne jednoducho štruktúrovaný film s jasne danou schémou dejovej linky, ktorej sa počas celej doby drží. Nesnaží sa diváka presviedčať o svojej výpovednej hodnote, nevnucuje mu názor, lež jeho cieľom je prerozprávať svoj príbeh. Ďalším problémom môže byť vyššie spomínané prílišné „pitvanie sa” v téme, no na druhej strane sa aspoň pevne drží jedného tématu a zbytočne od neho neodbieha. Táto „vzťahová konverzačka“ možno nie je svetoborným klenotom v pokladnici kinematografického umenia, ale svojim kvalitatívnym výstupom rozhodne spĺňa moje očakávania. ()