Kontrafakt: Život je film

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2015, 3 min

RedAK

Když jsem býval ještě mladý genetický výpar a s pětikilovým magneťákem a dvěma až třema retardovanýma spolužákama z třetí cé jsme brázdili obě ulice naší dvacetihlavé obce Jebákov, tak jsem míval Kontrafakty, ty vyjebané cigoše z ulice, celkem i rád a docela jsem je poslouchal. Jenže čas utíkal a stárl jsem nejen já, ale i oni. Nejhustější slovenský cirkusák Paťo Humus se odpojil od svých gangsta příušnic, naučil se skloňovat slovo piča v prvním a pátém pádě a zarobil také love, ty kokos, že i Versace z toho na protest zkrachoval. A tak začal repovat výhradně o tom, že i když jste připečený čávo kterému dávala máti místo mlíka cucat ředidlo a gádžové na veřejně prospěšných pracích vaší holou lebkou každej den přibouchávali obrubníky k chodníkům, stále se můžete, pyčo more, vypracovat do absolutního King of Cock mistra a nosit lujvitón šusťáky a Gucci násady na vaše třímetrové péro, abyste si náhodou neodřeli diamantovýho žaluda. A on to fakt dokázal, kluk jeden vymaštěná! Teďka je to nejkrutější borec v celé sluneční soustavě, sere smaragdový hovna který prodává za pätsto tisíc eury do muzeí napříč všemi slovenskými polepšovnami a umí prdelí vysrat ježka, aniž by se přitom rozplakal. Je tedy jasné, že návrat kdysi legendární sestavy nemohl dopadnout nejlépe, i když eR Y Té eM Ó by samozřejmě nesouhlasil, lebo on hip hop vynalezl, ty chudák drbnutý, ale bohužel si nemohu pomoct. Rozhodně ho respektuju, páč umí už půlku abecedy a při tleskání se dokáže dotknout rukama hned napoprvý, ale jinak už to není ono, Paťo, už ne. Fňuk. ()

corpsy

Som za technickú stránku veci. Dobré snímanie, atmosféra. Ale stále je to Kontra voči môjmu názoru na to, ako sa to všetko pózersky prezentuje. ()