Shock Attack

Istá mlada vedkyňa (Anya Prinz) sa rozhodla pre netradičnú cestu získania zelenej energie. Zaumienila si mierne geneticky modifikovať elektrického úhora, ktorý by sa mohol stať nevyčerpateľným zdrojom elektrickej energie. Stala sa však nehoda a vodný živočích obrovských rozmerov sa dostal do miestneho vodného ekosystému. Začal tak ohrozovať všetko živé, vrátane ľudí. Teraz je na vedkyni, aby čo najskôr napravila svoju osudovú chybu. (beso74)

George Stobbart

Totálne mimózny pseudo-žraločí horor, v ktorom sú kadejaké koniny len ten (zmutovaný) žralok nie. A keď sa už konečne objaví, tak je to taký prúser, že som nevedel či sa smiať alebo plakať. No aspoň som zistil, že nakoniec to nemal byť žralok, ale upgradovaný úhor čeľade Sea Frankenstein. K tomu všetkému je ten film akosi divne zostrihaný a dementne vyznievajúci, že to úroveň podivnosti ešte dvíha minimálne na druhú. Žraločích / vodných hororov som už videl viac než dosť, ale toto bola medzi nimi asi druhá najväčšia podivnosť, hneď po "Psycho Shark". ()

Campbell odpad!

Po dlouhé době jsem viděl zase film kterému můžu dát s klidným svědomým odpad. Něco tak špatného jsem přeci jen neviděl hodně dlouho. Těšil jsem se na zábavnou koninu ale místo toho jsem dostal jen sračku ze které jsem se dostával poměrně dlouho. Film vyprávý o monstrech ve vodě kteří zabíjejí elektřinou, říkal jsem si konečně něco z vodních monster. Ale film je nudný a poměrně amatérský hlavně těch útoků není mnoho a když už tak se odehrávají na mělčině a není to moc dobré. Nemá cenu moc co komentovat ten film je sračka které se vyhněte obloukem. Zklamání. ()

beso74 odpad!

Príbeh o niečom smrtiacom z mora sa dá natočiť niekoľkými spôsobmi. Ak máte slušnú sumu peňazí, objednáte si odborníkov na CGI a spravíte vizuálne atraktívny film, aspoň na úrovni Deep Blue Sea. Ak máte síce menej peňazí, ale dobrý scénar a hercov a niekoho, kto sa rozumie do mechanických hračiek, mohlo by to dopadnúť ako Čeľuste. Ak nemáte nič z toho, ale aspoň zanietenie pre film, mohol by byť výsledok aspoň na úrovni Frankenfish. A ak nemáte úplne nič, príbeh o morskom tvorovi sa točí len veľmi ťažko, to si musíte namiesto špeciálnych efektov pomôcť vodnými hračkami od susedových detí alebo sa s jedným z nich dohodnúť, že vám pre film navrhne nejakú vodnú potvoru, ako tomu asi bolo v tomto prípade. Už od začiatku je jasné, že to bude poriadny malér. Prestrihy na všetko možné bez najmenšej logiky doprevádza čoraz otravnejšou hudbou odrazu nahradí scéna prvého útoku a je jasné, že práve pozerám na horúceho kandidáta na najhorší film tohto roka. Dopozerané len s najväčším sebazaprením a hojným pretáčaním. ()