LoliRock (TV seriál)

Animovaný

Francie, 2014, 52x22 min

Tvůrci:

David Michel

5/10 vzhľadom na cieľovku. Dá sa na to pozerať ale keď mám na výber na čo si v TV prepnúť tak aj ako decko by som toto obišiel, trapné scény, veľa ďalších zase nedáva zmysel a veľa ľudí sa tu správa ako slepý idioti (možno trochu prehnané ale inak som to napísať nevedel, áno toto je asi vec ktorá mi mi ako 8 ročnému nevadila). Je tu akčný prvok (akčné scény fungujú ale je to trochu ako ktorá), hlavný príbeh je si myslím dobrý a zaujal ma aj ako staršieho ale seriál s ním nevie pracovať pretože cca 4/5 epizód sa ho absolútne netýkajú, seriál skôr ako príbehovú linku sa pokúša o stvárnenie každodenného života hlavných postáv a musím povedať že tá 1/5 seriálu čo sú príbehové časti je určite to najlepšie zo seriálu, chápem o čo v seriáli šlo ale ja viem čo sa mi páčilo ako malému a polovica tej výplne bola zbytočnosť aj pre deti. Aj keby že mám 8 rokov tak toto je pre mňa proste len pozerateľný priemer.(19.9.2019)

Zajímavé, dá se na to koukat. 65%(1.6.2015)

Viděl jsem jen pár dílů a kvůli ztrátě Disney channelu už asi další neuvidím. Seriál je v pohodě, možná snad moc barevný, ale ok. Je tu humor, jede se v dobrodružném duchu a zápletky jsou fajn. Nic průkopnickýho, ale furt koukatelný.(19.11.2015)

• Lettanea

Čudujem.sa že v čiernom Francúzsku vôbec mohli dať do názvu loli.... Inak nič svetoborné(2.1.2016)

Příběh připomíná jak Pokemoni tak i Bejblejd a Špionky dohromady:)(17.6.2015)