Mastnej škrtič

(festivalový název)
  • USA The Greasy Strangler (více)

Otec so synom sprevádzajú návštevníkov po ich meste. Počas jednej obchôdzky si všimnú ženu, ktorá sa im zdá príťažlivá a aj ona má záujem o syna. Dohodnú sa na schôdzke a už o pár dní sa v ich dome konečne objaví žena. To však neznamená, že sa veci zmenia k lepšiemu. Táto žena spôsobuje len ďalšie problémy v ich vzťahu a to ešte nie je najhoršou vecou, ktorá sa stala. V okolí sa totiž pohybuje sériový vrah, ktorý vraždí ich známych. (Marceloo)

OpacDjs odpad!

Tak tohle je oříšek... dle mě krásný čistokrevný odpad, až je mi to vlastně líto. Ten film je cíleně a sebevědomě špatný, ale docela sofistikovaným profi způsobem. A jelikož je to můj první odpad, nedovedu si pro to představit lepší film... ;-) ()

Richie4422

Mrzia ma komentáre niektorých ľudí. Ide o veľmi zvláštny film, ktorý v zvláštnom štýle sfetovaného Wesa Andersona vzdáva hold osemdesiatkovým trash filmom a nepodareným slasherom, čo v konečnom dôsledku umožňuje filmu vytvoriť si vlastnú identitu absurdity poháňanej sexualitou. Hosking so svojim parťákom pre divákov pripravili guču divočiny v ktorej sa ľudia vedia pohádať o čistej vode, o tom z čoho sú čipsy či o tom, kto si vydobyje srdce krásnej dievčiny. Absurdné dialógy, dlhé pauzy, nezmyselné hádky a groteskné scény na ktoré nikto nezabudne. Štyri hviezdy za to, že mal niekto gule niečo také natočiť a drží si to humornú laťku absurdity vysoko. Som rád, že sa točia aj takéto veci. ()

vinducha

Totální peachovina , takhle vypadá totiž definice významu tohoto slova . Ta 1 je za to nadšení  ,  jsou to sice vypatlaný makovice , ale dokázali na to schrastit pár šušní , aby si mohli  pro sebe natočit takovouhle mimořádnou chujovinu . ()

Embolo45

Do doby než jsem tohle zkouknul jsem měl o pojmu BIZÁR evidentně zkreslený představy. Je to svým způsobem hrozná prdel ale teda po zhlédnutí jsme zůstali s přítelkyní sedět s nevěřícími výrazy ,na co že jsme to právě koukali. ()