999 - Emergency

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 1978, 3 min

Pieseň Emergency je v poradí deviatou skladbou z prvého oficiálneho štúdiového albumu londýnskej punk rockovej hudobnej skupiny 999. Album nesie rovnaký názov ako samotná kapela. Vyšiel v marci roku 1978. K songu Emergency bol natočený jednoduchý, oldschoolový videoklip. Skupina sa v ňom predstavila v pôvodnej, zakladajúcej zostave: Nick Cash - spev, Guy Days - gitara, Jon Watson - basová gitara, Pablo LaBrittain - bicie. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Emergency" je v poradí deviatou skladbou z debutového, prvého oficiálneho štúdiového albumu londýnskej punk rockovej hudobnej skupiny 999. Album nesie rovnaký názov ako samotná kapela. Vyšiel v marci roku 1978. Ku songu "Emergency" bol natočený jednoduchý, old schoolový video klip. Skupina sa v ňom predstavila v pôvodnej, zakladajúcej zostave: Nick Cash - spev, Guy Days - gitara, Jon Watson - basová gitara, Pablo LaBrittain - bicie. NineNineNine. Starý, dobrý anglický punk 77. **** ()

corpsy

Napr. pri The Knack a ich My Sharona som podobný videoklip pochválil. Preexponované zábery a charizmatické vystupovanie povýšilo ich video z obyčajného štúdiového vystúpenia na niečo lepšie. V tomto prípade ale pri skupine 999 pôsobí paradoxne opačne. ()