Reklama

Reklama

Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci

(TV film)
  • Česko Domácí mazlíčci ‒ divokost v srdci (více)
Dokumentární
Velká Británie, 2015, 2x54 min

Režie:

John Downer

Kamera:

Philip Dalton

Hrají:

David Tennant (vypravěč)
(další profese)

Obsahy(1)

Jen malá skupinka zvířat, jako např. psi a kočky, mají ideální přirozené vlastnosti, které jim umožňují sdílet s námi naše domovy. Domácí mazlíčky považujeme za dalšího člena rodiny. Oni však žijí v tajném světě, který bychom stěží poznali. S využitím nejnovějších filmařských technik, od tajných kamer po termokamery a pohyblivé rentgeny pořad odhaluje, proč se tato skupinka zvířat stala lidskými společníky. První díl nám představí, jak naši mazlíčci používají hru, aby udrželi pouto se svou divokou stránkou povahy. Tento oblíbený, úsměvný a objevný pořad nám naše nejbližší zvířecí společníky ukáže v tom pravém světle. (Viasat)

(více)

Recenze (2)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Výborný dokument pre milovníkov zvierat. Komplexné spracovanie ich inštinktov a životných funkcií. Veľmi pútavé a zaujímavé. Na dokumenty typu Earth to samozrejme nemá, ale podáva veľmi široké a edukatívne informácie. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Svým způsobem obyčejné, přesto (nebo možná i právě proto) neobyčejně poutavé záběry. Člověk si spoustu všedních věcí vůbec neuvědomuje, přesto se i v nich skrývá mnoho zajímavého. ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama