Reklama

Reklama

Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci

(TV film)
  • Česko Domácí mazlíčci ‒ divokost v srdci (více)
Dokumentární
Velká Británie, 2015, 2x54 min

Režie:

John Downer

Kamera:

Philip Dalton

Hrají:

David Tennant (vypravěč)
(další profese)

Obsahy(1)

Pojďme zblízka objevit přirozenou povahu zvířat, s nimiž sdílíme své domovy. Psů, koček, králíků, křečků a papoušků... Naši oblíbení zvířecí mazlíčci patří k nejúžasnějším živočichům vůbec. Tihle však zdomácněli a stali se dokonalými společníky člověka. Ale jejich přirozené instinkty jim zůstaly. Člověk si je ochočil už před tisíci let. Dávno předtím ale žili miliony let ve volné přírodě. Někteří jako silní a bystří predátoři, jiní jako ostražitá a rychlonohá kořist. Ať už ale v dávné minulosti patřili tam nebo tam, dnes žijí s námi. Jejich člověku tak důvěrně známé chování má svůj původ v přírodě. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Svým způsobem obyčejné, přesto (nebo možná i právě proto) neobyčejně poutavé záběry. Člověk si spoustu všedních věcí vůbec neuvědomuje, přesto se i v nich skrývá mnoho zajímavého. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Výborný dokument pre milovníkov zvierat. Komplexné spracovanie ich inštinktov a životných funkcií. Veľmi pútavé a zaujímavé. Na dokumenty typu Earth to samozrejme nemá, ale podáva veľmi široké a edukatívne informácie. ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama