Oni – jsou to idoly milionů lidí, hvězdy nové generace! Ve svých 18-20 letech si vydělají za den tolik, jako jejich rodiče za několik měsíců. Jejich videa na sítích dostávají sta tisíce lajků... Osm nejpopulárnějších ruských videoblogerů se sejde v luxusní chatě, daleko od civilizace a mobilních sítí, aby ochutnali nový energetický nápoj. Ale reklamní ochutnávka byla jen návnada, kterou zajistil neznámý maniak. Ten má pro ně pouze jednu otázku: "Kdo si objednal Vaši vraždu?" Každá špatná odpověď bude stát život jednoho z nich. (LIVINGDEAD)

*CARNIFEX*

Výborný, "za vlasy" pritiahnutý nápad, hororov-ov formou prezentujúci starosti dnešnej mládeže. Je zrejme absurdné, aby to z takýchto dôvodov zašlo tak ďaleko, pričom i samotné správanie postáv je za hranou idiotskosti, no vyslovene zlé mi to neprišlo. Taktiež je na škodu, že samotné gore scény predsa len nedostali väčšiu šancu. Pri toľkých mordovačkách toho človek mohol skutočne zazrieť viac, pričom aj samotné "kill" nápady mohli byť originálnejšie. Po prvej som naozaj myslel, že to tak aj bude, no následne to skĺzlo do bežnej, formálnej, ošumelej "dýko" jazdy - 50% ()