Delirium

Andy Cheng

Johnny Martin

Jason A. Payne

• ricci.s

Skupina mladíkov s kamerami si to namieri do prekliateho domu, čo podľa očakávania oľutujú. Podpriemerný handycam, ktorý sa síce snažil vydesiť, ale na mňa to teda nefungovalo. To by museli tvorcovia popracovať na atmosfére, ľakačkách, a predovšetkým vizáži duchov, ktorá bola poriadne biedna. Dlhé zoznamovanie s postavami, potom nasledovali nudné prechádzky po dome (takmer hodina filmu v prdeli), a aj keď sa tam konečne niečo začalo diať, museli tí idioti následne hysterčiť a ziapať po sebe tak, že to začalo byť otravné. Že väčšina z nich vyzerala ako z modelingovej agentúry na kvalite filmu veľmi nepridalo. Celkom by ma zaujímalo, na čo minuli ten miliónový rozpočet.(20.1.2018)

• ARI50

Je nespočet hororu a možnosti natočit dobrý film, tady se mi to líbilo místy, kamery, tma, prokletý dům a banda kluků co šla napříč nečekanému ale to vše víc se mi nedostalo. Atmosféra místy ano ale lekačky a pořádný nebo aspoň mrazivě nepříjemný pocit skoro nic což je škoda i toho že někdy chování chlapců bylo hrozné.(27.1.2018)